4
4

Лікування захворювань серцево-судинної системи

Лікування захворювань серцево-судинної системи

Застосування гомеопатичних препаратів в терапії захворювань серцево-судинної системи значно підвищує ефективність лікування. Зменшуються токсичні і побічні впливи алопатичних препаратів, покращується їх переносимість організмом. У випадках важкої патології, що вимагає тривалого безперервного прийому ліків, включення в комплекс лікування гомеопатії дозволяє зменшити дози або частоту прийому сильнодіючих алопатичних препаратів.

Гомеопатичні препарати можна застосовувати при різноманітній патології серцево-судинної системи будь-якої тяжкості – від функціональних захворювань до важкої органічної патології.

Гомеопатичні препарати відносяться до особливого класу біоінформаційних ліків. Вони чинять регулюючу дію на порушену функцію, незалежно від спрямованості порушення : одий і той же гомеопатичний препарат,  призначені за законом подібності, нормалізує як підвищений, так і знижений тиск, знімає спазм судин і підвищують їх патологічно понижений тонус.

Іншою не менш важливою особливістю гомеопатичних препаратів є їх широкий спектр дії : усі препарати, які активні при лікуванні захворювань серцево-судинної системи, одночасно благотворно впливають на нервову, ендокринну системи, шлунково-кишковий тракт.

КАРДІО-ГРАН

Показання: вегетососудистая дистонія, гіпертонічна хвороба I – II ст (різних клінічних варіантів), ішемічна хвороба серця, ревматичні ураження серця, аритмії (в основному, тахиаритмии).

Препарат особливо показаний, якщо початок або загострення захворювань серця і посудин співпало з перехідними віковими періодами (підлітковий вік, клімакс), а також при погіршенні стану після хвилювань, переживань, стресів.

Препарат нормалізує регулюючі нервові впливи на судини, нормалізує судинний тонус, попереджає коливання артеріального тиску; знімає спазми коронарних судин, покращує провідність в сердечному м’язі, сприяє нормалізації ритму серця.

При регулярному тривалому прийомі препарату покращується самопочуття, настрій, покращується загальний стан, стабілізується артеріальний тиск, зменшується ризик гіпертонічного кризу, зменшуються болі в серці, хворі легше переносять психічні перевантаження і стреси.

При вегетосудинній дистонії, особливо в підлітковому віці, Кардіо-гран може бути використаний в якості монотерапії. При важчих захворюваннях Кардіо-гран дозволяє зменшити дозу гіпотензивних і інших препаратів (під контролем стану хворого!).

Кардіо-гран знімає болі в серці. З цією метою препарат слід приймати регулярно профілактично і/або у момент виникнення болю. При неважких ураженнях серця Кардіо-гран може замінити антиангинальные препарати, при важких захворюваннях дозволяє понизити їх дозу.

СКЛЕРО-ГРАН

Показання: лікування і профілактика мозкових розладів і порушень функцій внутрішніх органів, серця при атеросклерозі. Гіпертонічна хвороба II – III ст. Інволюційні (“старечі”) зміни психіки.

Застосовувати як доповнення до базисної терапії атеросклеротичних порушень.

Препарат сприяє нормалізації рівня холестерину в крові, покращує стан склерозованої судинної стінки, стабілізує артеріальний тиск, покращує кровообіг в тканинах і органах, у тому числі, мозковий кровообіг. Сприяє поліпшенню пам’яті, зменшенню запаморочення, шуму у вухах.

АНГІН-ГРАН

Показання: основне показання для застосування цього препарату – гострі і хронічні захворювання мигдаликів; аденоїдні вегетації, гострі і хронічні фарингіти. Препарат сприяє санації осередків хронічної інфекції в носоглотці, зменшує явища інтоксикації, покращує функції внутрішніх органів, що страждають від тонзилогенной інтоксикації, підвищує стійкість організму до застуди, охолодження, дії вогкості.

У кардіології препарат може бути використаний при лікуванні гострих і хронічних захворювань серця і судин, що розвинулися як ускладнення захворювань носоглотки – вторинні кардіопатії як наслідок тонзиллогенной інтоксикації, ревматичні ураження серця і судин, ін. Препарат можна застосовувати в періоди, дуже віддалені від хірургічного лікування аденотонзиліта, або у дорослих, які страждали хронічним тонзилітом в дитинстві.

При лікуванні хронічного тонзиліту і його кардіологічних ускладнень Ангін-гран може бути використаний як монопрепарат, особливо у дітей з незначними порушеннями здоров’я. У цих випадках Ангін-гран необхідно призначати тривалими безперервними курсами (не менше 9 мес), на тлі яких слід , за необхідності,  проводити протирецидивне лікування негомеопатичними методами.

При лікуванні ревматизму в активній фазі Ангін-гран доцільно використати в комплексній терапії захворювання. Препарат має на серце і судини, як опосередкований вплив через санацію носоглотки і зменшення тонзилогенной інтоксикації, так і безпосередньо покращує кровообіг і обмінні процеси в міокарді, зменшує болі в ділянці серця, нормалізує судинний тонус, зменшує припливи крові до голови, інших органів.

АРТРО–ГРАН

Показання: поліартрит ревматичний, ревматоїдний, обмінний в активній фазі і у фазі ремісії. Артральгии різного походження, у тому числі болі в суглобах при інтоксикаціях (хронічний тонзиліт, гострий гарячковий стан при грипі, ін.).

Препарат сприяє нормалізації мінерального обміну, покращує кровопостачання кісткової тканини, зв’язкового апарату суглобів, зменшує запальні зміни в суглобах, набряклість навколишніх тканин, полегшує болі в суглобах, сприяє зменшенню випоту в суглобах, полегшує больовий синдром при радикуліті, сприяє поліпшенню рухливості хворих суглобів.

Артро-гран застосовується у будь-якій фазі захворювання. У неактивній фазі при задовільному стані хворого Артро-гран призначається для регулярного тривалого прийому, при необхідності – в поєднанні в іншими протирецидивними заходами. При загостренні процесу артро-гран необхідно призначати в комплексі лікування.

Є питання?

Заповніть форму нижче та ми зв'яжемося з Вами найближчим часом:

Дякуємо Вам! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Зробіть вибір
Пацієнт
Лікар
Медпрацівник
Пенсіонер

Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності

Не всі поля заповнені

Повідомлення відправлено

Виникла помилка

spinner

Продовжити покупки Оформити замовлення