4
4

Про нас

ПрАТ «Національна Гомеопатична Спілка»

Код ЄДРПОУ 24372746

Місце знаходження: 04053, Київ, вул.Тургенєвська, 76-78

Ліцензія на виробництво лікарських засобів, роздрібну торгівлю лікарськими засобами

Серія АВ 564577, строк дії з 25.01.2011 р. 

 

На базі найстаршої гомеопатичної аптеки Києва у 1996 році було створено ПрАТ "Національна Гомеопатична Спілка" – лідер у виробництві гомеопатичних препаратів в Україні. Відкрито аптеку за адресою вул. Гоголівська, 37/2, де вона успішно функціонувала до 2010 року. Склався великий колектив однодумців (фармацевти, лікарі, менеджери).Саме тут почалася плідна праця зі створення нових препаратів, проводилися клінічні випробовування комплексних гомеопатичних препаратів, реєстрація цих препаратів в МОЗ України, розроблялася методична література для лікарів-гомеопатів та пацієнтів.

В 2010 році зведено та відкрито власний завод по виготовленню комплексних гомеопатичних препаратів у м.Лубни, Полтавської обл. При будівництві заводу було розроблене унікальне обладнання для виготовлення гомеопатичних препаратів у стерильних умовах. У структурі заводу є сертифіковані лабораторії для контролю процесів виробництва. Наразі завод випускає 21 комплексний гомеопатичний препарат:

  • Гінекологічна група препаратів: Вес-норма, Енуран, Клімакто-гран, Масто-гран, Рост-норма;
  • Педіатрична група препаратів: Ангін-гран, Артро-гран, Бронхо-гран, Гайморин, Гастро-гран, Грип-гран дитячий, Енуран, Кардіо-гран, Рост-норма, Сон-норма, Стрес-гран, Холе-гран;
  • Терапевтична група препаратів: Ангін-гран, Артро-гран, Бронхо-гран, Гайморин, Гастро-гран, Грип-гран, Кардіо-гран, Рост-норма, Склеро-гран, Сон-норма, Стрес-гран, Табакум-плюс, Уро-гран, Холе-гран;
  • Урологічна група препаратів: Аденома-гран, Енуран, Простатон, Табакум-плюс.

Ці препарати відомі широкому медичному загалу і використовуються лікарями різних спеціальностей поряд із звичайними фармацевтичними препаратами.

В 2010 році відкрито ще одну аптеку по вул.Краківській, 15/17 (наразі не працює).

В 2011 році аптека з Гоголівської переїздить до нового приміщення за адресою вул.Тургенєвська, 76-78 (вхід з боку Січових Стрільців, 73). Зараз саме тут ведеться плідна робота з розробки, вдосконалення та виготовлення препаратів. Працюють досвідчені провізори, аналітики, лікарі.

Саме тут виготовляється близько 90 комплексних гомеопатичних препаратів (для вирішення широкого спектру проблем), що зареєстровані ДЛС та дозволені для продажу в гомеопатичній аптеці.

Для фахівців-гомеопатів та їх пацієнтів випускається широкий спектр монопрепаратов (з наявних та виговлених за індивідуальним замовленням), бібліотека яких постійно оновнюється за рахунок сертифікованої сировини, що надходить від Gerlicher Pharmaceutical Extracts GmbH – провідного європейського постачальника матричних настоянок.

Для зручності пацієнтів випускаються гомеопатичні монопрепарати у вигляді:

  • гранул (крупинок)
  • спиртових крапель,

розроблені гомеопатичні аптечки (у вигляді гранул), мазі та оподельдоки, суспензій.

Сьогодні ведеться активна робота по розробці та виведенню на фармацевтичний ринок України нових комплексних гомеопатичних препаратів та косметичної лінійки продуктів.

ПрАТ «Національна Гомеопатична Спілка» співпрацює із провідними гомеопатами України й інших країн, прихильниками класичної методики. Ця традиція підтримується й зараз.

Є питання?

Заповніть форму нижче та ми зв'яжемося з Вами найближчим часом:

Дякуємо Вам! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Зробіть вибір
Пацієнт
Лікар
Медпрацівник
Пенсіонер

Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності

Не всі поля заповнені

Повідомлення відправлено

Виникла помилка

spinner

Продовжити покупки Оформити замовлення