4
4

Що таке комплексні гомеопатичні препарати

Що таке комплексні гомеопатичні препарати

Гомеопатичні препарати більш ефективні при індивідуальному підборі за законом подібності. Однак для такої роботи лікар повинен мати спеціальну підготовку й великий практичний досвід. Кваліфікована гомеопатична допомога з різних причин не доступна широкому колу хворих в усьому світі й у нашій країні зокрема. Серед цих причин важливе місце займає відсутність достатньої кількості підготовлених фахівців і складність такої підготовки.

Завдання наближення гомеопатичної допомоги до хворих вирішується в усьому світі шляхом створення комплексних гомеопатичних препаратів, з чіткими показаннями для застосування. Це дає можливість використовувати гомеопатичні ліки лікарям, що не мають глибоких знань з гомеопатії, і навіть самим хворих для самолікування.

Це ніби місток між аллопатией і гомеопатією. Ефективність їх застосування нижче, ніж індивідуально підібраних гомеопатичних ліків.

Комплекси створені на підставі великого досвіду роботи лікарів-гомеопатів. При складанні комплексів враховуються симптоми, що найбільше часто зустрічаються при даній хворобі, і вибираються гомеопатичні препарати, які при подібних симптомах допомагають найбільше часто.

Протипоказань до призначення комплексних гомеопатичних ліків немає. Якщо ці ліки не підійдуть конкретній людині, вони просто не виявлять ніякого впливу на організм.

На українському фармацевтичному ринку зараз представлені комплексні гомеопатичні ліки закордонних і вітчизняних фірм для лікування великої кількості захворювань. ПрАТ "Національна Гомеопатична Спілка" – українське виробниче об'єднання робить комплексні гомеопатичні препарати для лікування різноманітної патології внутрішніх органів: “Ангін-гран” – гострі ангіни, хронічні тонзиліти; “Грип-гран” – профілактика й лікування ОРЗ; “Бронхо-гран” – лікування гострих і хронічних бронхітів; “Гастро-гран” – захворювання шлунково-кишкового тракту; “Холе-гран” – захворювання печінки й жовчовивідних шляхів; “Уро-гран” – захворювання сечовивідних шляхів, сечокам'яна хвороба; “Артро-гран” – порушення сольового обміну, артрити, остеохондроз; “Кардіо-гран” – захворювання серця й судин; “Аденома-гран” – аденома передміхурової залози І- ІІ ступені. Препарат “Табакум плюс” допоможе курцям позбудеться  сигарет. Науково-медичний відділ "НГС" постійно працює над створенням нових комплексних препаратів, у цей час розроблене й апробоване більш 70 комплексів.

Є питання?

Заповніть форму нижче та ми зв'яжемося з Вами найближчим часом:

Дякуємо Вам! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Зробіть вибір
Пацієнт
Лікар
Медпрацівник
Пенсіонер

Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності

Не всі поля заповнені

Повідомлення відправлено

Виникла помилка

spinner

Продовжити покупки Оформити замовлення