4
4

ВИСНОВОК про досвід застосування комплексного гомеопатичного препарату ВЕС-НОРМА виробництва ПрАТ «Національна Гомеопатична Спілка», Україна

ВИСНОВОК про досвід застосування комплексного гомеопатичного препарату ВЕС-НОРМА виробництва ПрАТ «Національна Гомеопатична Спілка», Україна

Бадья О.А.

Огляд епідеміології захворювання

Ожиріння в Україні є однією із найактуальніших проблем охорони здоров'я. За оцінками, проведеними ще в 2012 році, надлишкову масу тіла мали 53% жителів України, і близько 20 % з них хворі на ожиріння, і їх число постійно зростає. Збільшення кількості людей з ожирінням пов'язується як із нераціональним харчуванням, так і з гіподинамією, постійними психологічними стресами, порушенням у роботі нервової та ендокринної систем, і цей факт корелює із світовими тенденціями щодо поширеності ожиріння, де перші місця посідають найрозвиненіші індустріальні країни світу, такі як СШАВелика БританіяУгорщинаКитай та ряд інших європейських країн, спостерігається зростання поширеності ожиріння і в інших регіонах планети, причому як серед дорослих, так і серед дітей.

Резюме опублікованих результатів лікування з використанням препарату ВЕС-НОРМА

Принцип гомеопатичного лікування – «подібне лікується подібним». У гомеопатичній практиці застосовують мікро-кількості діючих речовин, природного походження, що з точки зору сучасної науки є токсинами, які викликають у пацієнта симптоми, які подібні до захворювання, що лікують. Цей підхід до лікування може бути виправданим і обґрунтованим в першу чергу при лікуванні хронічних захворювань, у складі комплексного лікування.

Діючі речовини лікарського засобу ВЕС-НОРМА – фармакопейні гомеопатичні інгредієнти: Sulfur, Fucus vesiculosus, Ammonium carbonicum, Cimicifuga, Lycopodium. Це добре вивчені гомеопатичні субстанції, включені до Німецької гомеопатичної фармакопеї (HP)[1], та до переліку традиційних німецьких гомеопатичних засобів Швабе[2], що використовуються для лікування вищезазначених захворювань (як окремо, так і у складі комплексної терапії) як в Україні, так і в світовій практиці більше 50 років.

Лікарський засіб зменшує прояви порушення сну. Комплексний ефект препарату обумовлений фармакопейними (з підтвердженим ефектом) діючими речовинами.

Гранули ВЕС-НОРМА містять п’ять діючих речовин та,  відповідно, - заміняють п’ять окремих препаратів, що значно спрощує щоденне дозування та сприяє збільшенню прихильності хворого до тривалого лікування.

Власний досвід лікування хворих із використанням ЛЗ ВЕС-НОРМА

Препарат призначався протягом 2019 року 36 жінкам (віком 22-35 років), що збільшену масу тіла (аліментарним ожирінням 1-2 ст.).

Пацієнтки приймали препарат по схемі: перші 2 тижні перед кожним прийомом їжі по 5 гранул, наступні 2 місяці – зранку натщесерце 5 гранул.

Позитивний ефект (зниження маси тіла) зафіксовано у 33 жінок (більше 91%).

Загалом, схуднення у пацієнток відбувалася поступово. Максимально – протягом 6 тижнів лікування. За цей час втрата ваги становила до 5 кг – у 17 осіб; 5-7 кг – у 10; більше 7 кг – 6 осіб; маса тіла практично не змінилася (+2 кг) – у 3 пацієнток

Втрата надмірної ваги супроводжувалася нормалізацією апетиту, покращенням загального самопочуття та настрою, зросла самооцінка та задоволеність життям.

Після проведеного курсу лікування, через місяць, маса тіла залишалася стабільною у 29 осіб (близько 80%); знову почали набирати вагу 4 пацієнтки (11%), їм було рекомендовано провести повторний курс лікування та приділити більшу увагу дієті.

У всіх випадках застосування препарату ВЕС-НОРМА переносимість терапії його оцінена, як добра та дуже добра. Ніяких небажаних явищ від час прийому препарату не зафіксовано.

ВИСНОВКИ:

  1. Комплексний гомеопатичний препарат ВЕС-НОРМА виробництва ПрАТ «Національна Гомеопатична Спілка» достатньо ефективний при лікуванні ожиріння 1-2 ст.
  2. Препарат добре переноситься; не було зареєстровано випадків побічних реакцій.
  3. Одержані результати дозволяють рекомендувати комплексний гомеопатичний препарат ВЕС-НОРМА виробництва ПрАТ «Національна Гомеопатична Спілка» для лікування ожиріння.

[1] German Homoeopathic Pharmacopoeia (GHP) with Supplement 1985. English Translation. ISBN 3-7692-1542-7

/Німецька гомеопатична фармакопея (GHP)/

[2] Гомеопатические лекарственные средства. Руководство по описанию и изготовлению. Д-р Вильдар Швабе. Руководство по изготовлению гомеопатических лекарств». Перевод с немецкого. Под редакцией В. И. Рыбака. М., 1967/Гомеопатична фармакопея Швабе

 

 

Є питання?

Заповніть форму нижче та ми зв'яжемося з Вами найближчим часом:

Дякуємо Вам! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Зробіть вибір
Пацієнт
Лікар
Медпрацівник
Пенсіонер

Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності

Не всі поля заповнені

Повідомлення відправлено

Виникла помилка

spinner

Продовжити покупки Оформити замовлення