4
4

Вплив осінньої погоди на серцево-судинну систему

Вплив осінньої погоди на серцево-судинну систему

Ось і осінь настала, а значить, пора утеплятися, поповнювати запаси чаю і готуватися до довгих вечірніх прогулянок. Але крім яскравих фарб, затишку, душевних вечорів ця пора року приносить і неприємності, впливаючи на загальний стан, особливо серце. Похолодання, збільшення вологості, зміна тривалості світлових днів, впливає на роботу серцево-судинної системи.

Різкі перепади температури призводять до звуження судин. Наше серце намагається адаптуватися до цих змін, але іноді йому потрібна додаткова підтримка. 

Що стосується вологості, то для декого це може стати справжнім викликом. Вона може збільшувати навантаження на серце, особливо під час фізичної активності. 

Короткі світлові дні також чинять негативний вплив. Вони знижують настрій, підвищують стомлюваність, що призводить до зведення до мінімуму фізичної активності та позначається на роботі серця.

Корисні поради

Осінь — чудовий час для прогулянок у парку. Це допоможе зміцнити ваше серце і судини. Також рекомендується робити ось що:

  • збалансувати харчування. Не забувайте про овочі, фрукти, рибу та горіхи. Адже для серця потрібні вітаміни та корисні. Більше вживайте мінералів, наприклад, калій та магній, бо вони допомагають підтримувати стабільний серцевий ритм, а ще, знижують артеріальний тиск;
  • медична підтримка. На нашому сайті ви знайдете безліч препаратів і корисних добавок, які допоможуть підтримувати вашу серцево-судинну систему у відмінній формі;
  • уникнення стресу. Потрібно навчитися релаксувати і знаходити способи справлятися зі стресом. Підійде медитація, йога, тепла ванна, або практики глибокого дихання. Пам'ятайте, спокійний розум — це спокійне серце;
  • помірні фізичні навантаження. Ні, необов'язково записуватися до найближчого спортзалу і починати інтенсивні тренування. Достатньо простих вправ зранку або легкої зарядки протягом дня. Наприклад, підійматися сходами замість використання ліфта або приділяйте 10 хвилин легкій гімнастиці щоранку. Це допоможе зміцнити ваше серце і поліпшити загальний тонус організму;
  • регулярні медичні огляди. Навіть якщо ви почуваєтеся чудово, не забувайте профілактично обстежувати свою серцево-судинну систему. Регулярні перевірки можуть виявити потенційні проблеми на ранніх стадіях і запобігти розвитку серйозних захворювань.

Нехай осінь буде для вас не тільки часом смутку і меланхолії, а й прекрасним періодом, коли ви дбаєте про своє здоров'я. Наше серце заслуговує на це. Не переставайте насолоджуватися днем і бережіть здоров'я.

Є питання?

Заповніть форму нижче та ми зв'яжемося з Вами найближчим часом:

Дякуємо Вам! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Зробіть вибір
Пацієнт
Лікар
Медпрацівник
Пенсіонер

Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності

Не всі поля заповнені

Повідомлення відправлено

Виникла помилка

spinner

Продовжити покупки Оформити замовлення