Лечебник

Час збирати каміння

07.06.2019

Сечокам’яна хвороба – захворюваня, яке проявляється утворенням каменів у нирках та інших органах сечовидільної системи. Ця хвороба зустрічається у людей різного віку, від дітей до людей похилого віку. У її основі лежить вроджене порушення сольового обміну,, яке веде до утворення нерозчинних солей, з яких згодом і утворюються камені.

Сприяють каменеутворенню склад питної води, їжи, хронічні захворення нирок, шлунку та кишечника.

Камені у нирках викликають їх подразнення, сприяють розвитку запалення. Самостійний вихід каменів спричиняє сильні болі.

При захворюванні нирок, сечокам’яній хворобі застосовують гомеопатичний препарат Уро-гран.

Показаннями для його застосування є запалення сечовидільних шляхів, сечосольовий діатез, сечокам’яна хвороба, ниркова колька.

Препарат нормалізує сольовий обмін, сприяє виведенню солей із сечею. Гальмує синтез сечової кислоти, дозволяє підтримувати кислотність сечі в межах 6,6-6,8, що створює оптимальні умови для розчинення і виведення конкрементів, попереджає їхнє утворення. Знімає спазми сечовивідних шляхів, полегшує проходження конкрементів при нирковій кольці. Знеболює. Зменшує болі в попереку, в області нирок, дизуричні явища, цисталгії. При великих розмірах конкрементів вдається полегшити стан хворого за рахунок зменшення запалення, спазмів сечовивідних шляхів.

Уро-гран має протизапальну дію, що дозволяє використовувати його при запальних процесах у сечовивідних шляхах. Великою перевагою препарату є можливість його використання при тяжких ураженнях нирок, значному порушенні їхньої видільної функції, коли інші препарати мають багато протипоказань для застосування.

Уро-гран використовується у комплексі лікування, він добре сполучається з усіма іншими негомеопатичними ліками.

Бажаємо Вам міцного здоров’я!

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

    Заказать обратный звонок