Лечебник

Рости здоровим!

09.01.2019

Кісткиостов нашого організму, саме вони забезпечують збереження форми тіла, його здатність до пересування. Захворювання кісток, порушення їхнього розвитку, травми можуть стати причиною порушення рухливості людини навіть до важкої інвалідності.

Кістки, як усім відомо, будуються з кальцію. А ще для цього потрібний фосфор, кремній і багато інших хімічних елементів. Усі вони надходять в організм із їжею. Основним джерелом кальцію є молоко і молочні продукти, фосфору — риба. Але спожити достатню кількість мінералів ще не означає цілком забезпечити себе ними — необхідно, щоб вони потрапили у кров, а відтіля — у кості, і там правильно засвоїлися, утворили повноцінну кісткову тканину. Це довгий і складний процес, який складається з великої кількості ланок, і у кожній з них може статися несправність, але в будь-якому випадку результ буде один — порушення в кістах.

Гомеопатичний препарат Рост-норма регулює обмін мінералів, необхідних для побудови кісток на всіх етапах — від переварювання харчових продуктів у шлунково-кишковому тракті до засвоєння солей у кістковій тканині.

Препарат має показання для використання в будь-якому віці.

У дітей першого року життя він призначається для профілактики і лікування рахіту: препарат поліпшує засвоєння молока, зменшує алергійні реакції на молоко, конторолює надходження кальцію та інших елементів у кістки й їхній правильний розподіл у кістковій тканині.

У періоди швидкого росту організму Рост-норма сприяє правильному формуванню кісток, зміцненню зв’язкового апарату суглобів, зокрема, хребта, що є профілактикою сколіозу. При лікуванні сколіозу препарат Рост-норма використовується в комплексі лікування, разом з лікувальною фізкультурою, масажем і іншими методами.

Пацієнтам літнього віку Рост-норма призначається у комплексі лікування остеопорозу.

У будь-якому віці Рост-норма використовується при лікуванні травм кісток, переломах, при операціях на кістках. Препарат прискорює загоєння кістки і м’яких тканин, сприяє утворенню нормальної кісткової мозолі, поліпшує результати пластичних операцій на кістках.

Препарат має також протизапальну дію, тому його можна використовувати в комплексі лікування гнійних захворювань кісток — остеоміелітів, гострих і хронічних. При гострому остеоміеліті застосування Рост-норми у комплексі лікування сприяє прискоренню одужання, запобігає перехіду у затяжні, хронічні форми. При хронічному остеоміеліті Рост-норма сприяє відхожденню секвестрів, закриттю свищів, запобігає повторним загостренням захворюванням.

До складу Рост-норми входять кальцій, фосфор і інші елементи в гомеопатичному виді, тобто препарат не є джерелом цих хімічних елементів, Рост-норма тільки регулює їх обмін в організмі. У випадку дефіциту даних мінералів в організмі необхідно комбінувати прийом препарату Рост-норма з необхідними елементами у вигляді негомеопатичних препаратів та відповідними продуктами харчування.