Лечебник

Будьте здоровими – довіряючи своєму організму

20.11.2018

Здоров’я – це найважливіша цінність людини. Коли ми хворіємо, всі інші здобутки втрачають своє значення. Та, на жаль, в наш час інформаційної насиченості, неймовірних навантажень, ми майже не знаходимо часу зупинитись, прислухатись до свого організму, до його потреб. Але недарма перша заповідь Гіппократа з давніх часів застерігає – не зашкодь.

Це правда, що зараз вибір препаратів для лікування і профілактики грипу та застуди дуже широкий. І хоча всі вони спрямовані на стимуляцію імунної системи організму, не так просто знайти серед них ті, що діють, не завдаючи шкоди здров’ю. Особливе місце серед беспечних, ефективних та надійних препаратів займає гомеопатія.

Вже багатьом добре відомі такі гомеопатичні препарати як Антигрипін та Антигрипін дитячий – нова назва цих препаратів ГРИП-ГРАН, та ГРИП-ГРАН дитячий. Ці препарати підвищують захисні сили організму, діють як імуномодулятори, дбайливо стимулюють організм людини, роблячи його стійкішим до інфекції і до таких природних факторів, як холодне повітря, підвищена вологість — без шкоди для здоров’я . Для профілактики і лікування грипу, ГРЗ та застуд ГРИП-ГРАН призначається дорослим, ГРИП-ГРАН дитячий – дітям і дорослим, у тому випадку, коли дорослі хворіють за “дитячим типом” – з високою температурою, вираженими катаральними явищами, симптомами тяжкої інтоксикації.

Починати профілактичний прийом ГРИП-ГРАН можна в будь-який час – заздалегідь, ще у теплий сезон року, або у холодну погоду, коли вже накотилася хвиля застуд чи вже у розпалі епідемії грипу. Від того, коли розпочати профілактичний прийом препаратів, залежить схема їх застосування. Доцільно проводити профілактику всією родиною, в дитячому садку, в трудовому колективі, особливо в періоди значного підвищення захворюваності.

Профілактична дія ГРИП-ГРАНа неспецифічна, тобто направлена безпосередньо на організм людини, забезпечує підвищення його захисних сил, зокрема, стимулює синтез інтерферону, ряду інших факторів місцевого захисту слизових оболонок дихальних шляхів, нормалізує показники імунної системи. Це знижує небезпеку захворювання. На збудника гострого респіраторного захворювання ГРИП-ГРАН не впливає, тому для його застосування не має значення, який вид вірусу чи мікроб викликає даний сплеск хвороби.

Профілактичний прийом ГРИП-ГРАН зменшує захворювання на грип та ГРЗ серед дітей та дорослих. Це переконливо довів досвід широкого використання препаратів рядом поліклінік Києва. У дитячих садках, де проводилася колективна профілактика ГРЗ із застосуванням ГРИП-ГРАНУ дитячого, захворюваність була втричі нижча, ніж у сусідніх закладах. На поліклінічних ділянках, де лікарі широко застосовували ГРИП-ГРАН дитячий, рівень захворюваності на грип та ГРЗ знизився на третину.

Діти та дорослі, які пройшли профілактику, можуть захворіти, але хвороба буде нетривалою і нетяжкою. То ж турбота про імунітет — справа досить важива. Прислуховуйтесь до свого організму, обирайте безпечний захист. Бажаємо вам здоров’я, і не збувайте: гарні, позитивні думки також стимулюють наше здоров’я!

Запитуйте в АПТЕКАХ!

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *    Обратный звонок
    Обратный звонок
    Форма обратного звонка WordPress