Лечебник

Обережно – гіпертонія!

25.02.2019

Гипертонія – захворювання на все життя. З цим необхідно рахуватися, змінити спосіб життя, харчування, приймати ліки постійно, починаючи з самих ранніх проявів хвороби, при цьому не зловживаючи ними ні на початку хвороби, ні при повній її картині.

Але у житті все складається не так…

Першими проявами гіпертонічної хвороби є підвищення верхньої цифри тиску до 140 й вище та нижньої – до 80 мм ртутного стопчика. Однак, як показують широкомаштабні дослідження, 80% людей не відчувають такого підвищення тиску і не підозрюють про початок хвороби. Половина з тих, кому відомо про підвищення тиску, не вважають себе хворими і не лікуються, а серед інших тільки третина лікується правильно, тобто регулярно и адекватно підібраними ліками. Результат такого легковажного відношення до свого здоров’я, точніше, до хвороби, що вже почалася, – накопичення проявів захворювання, перехід у більш тяжкі стадії, ускладнення, серед яких такі як інфаркт міокарду, інсульт. Серед препаратів, які добре зарекомендували себе при лікуванні початкових проявів гіпертонічної хвороби, вегето-судинної дистонії – гомеопатичний препарат Кардіо-гран.

До складу препарату входять ліки з натуральної екологічно чистої сировини. Препарат не має побічних дій та ускладнень, його можна приймати одночасно з іншими, негомеопатичними ліками. Препарат не має протипоказань, його можна без шкоди для організму приймати при тяжких захворюваннях інших внутрішніх органів (печінки, нирок тощо).

Показаннями для призначання Кардіо-грану є нестійкий артериальний тиск, вегетосудинна дистонія, болі в області серця (тривалі ниючі і гострі спастичні), серцебиття.

Серцеві болі Кардіо-гран знімає швидко, його використання дозволяє зменшити прийом таких препаратів, як валідол, нітрогліцерин тощо, а при нетяжких ушкодженнях серця іноді можна повністю відмовитися від них.

Кардіо-гран високо ефективний при захворюваннях серцево-судинної системи, котрі почалися чи загострилися у перехідні вікові періоди (підлітковий вік, клімакс), після хвилювань, переживань, стресів.

Основною причиною скарг, проявів хвороби при захворюванні серця і судин є порушення живлення тканин, їхня гіпоксія, зашлакованість внаслідок порушення кровообігу. Основний клінічний прояв порушення кровообігу – біль: періодично – гострий “спазматичний”, постійно – тупий, ниючий. Болить серце, голова, кінцівки, болить “усе всередині”. Порушення кровообігу в тканині мозку приводить до порушення пам’яті, постійного відчуття стомленості, розбитості, сонливості вдень і порушенню сну вночі; гостре порушення кровообігу в мозку приводить до омертвіння тканини – інсульту. При значному порушенні кровообігу виникають набряки.

На цій стадіі відношення хворого до необхідності лікування діаметрально змінюється, але, нажаль, не завжди на користь здоров”ю: багатющий вибір серцевих препаратів і схильність хворих до самолікування призводять до зловживання медикаментами, що замість користі завдає шкоди хворому серцю і усьому організму в цілому. Гомеопатичні ліки дозволяють полегшити медикаментозне навантаження на організм. При нетяжких захворюваннях вони можуть використовуватися як основне лікування, при значних ушкодженнях організму – у комплексній терапії як допоміжний метод (вони добре сумісні з іншими препаратами і методами лікування).

Препарат Кардио-гран

Препарат Кардио-гран

Гомеопатичний препарат Кардіо-гран використовується і при лікуванні тяжких, ускладнених хвороб серцево-судинної системи, але в цьому разі частіше – як компонент комплексної терапії. Він сприятливо впливає на серцевий м’яз, коронарний кровообіг, зміцнює стінки судин і поліпшує їхню проникність та еластичність. Це покращує обмін речовин у тканинах та органах, сприяє їх повноцінному забезпеченню поживними речовинами та очищенню від шлаків. Кардіо-гран покращує обмін у міокарді, нормалізує артеріальний тиск, підвищує працездатність. Препарат нормалізує регулюючі нервові впливи на судини, нормалізує судинний тонус, попереджає коливання артеріального тиску; знімає спазми коронарних судин, поліпшує провідність у серцевому м’язі, сприяє нормалізації ритму серця.

Кардіо-гран здійснює регулюючий вплив на нервову систему, покращує самопочуття, настрій, сон, робить його спокійним, глибоким, без тривожних чи страхітливих сновидінь, відчуття провалювання в прірву при засипанні, зменшує почуття кому у горлі, страху смерті при нападі серцебиття чи стенокардії.

Приймати Кардіо-гран можна необмежено довго без небезпеки пошкодження внутрішніх органів, побічних дій, звикання до препарату. Препарат не має протипоказань, його можна приймати при тяжких ураженнях печінки, нирок, інших внутрішніх органів.

У будь-якому випадку лікування необхідно проводити під контролем лікаря.

Препарат для лікування гіпертонії Кардіо-гран

    Заказать обратный звонок