Лечебник

Є рішення для гіпертонії!

04.01.2019

Гипертонія — це захворювання, яке зазвичай супроводжує людину протягом життя. З цим необхідно рахуватися, змінити спосіб життя, харчування, приймати ліки постійно, починаючи с самих ранніх проявів хвороби, при цьому не зловживаючи ними ні на початку хвороби, ні при повній її картині.

Першими проявами гіпертонічної хворобим є підвищення верхньої цифри тиску до 140 і вище та нижньої – до 80 мм ртутного стопчика. Однак, як показують широкомасштабні дослідження, 80% людей не відчувають такого підвищення тиску і не підозрюють про початок хвороби. Половина з тих, кому відомо про підвищення тиску, не вважають себе хворими і не лікуються, а серед інших тільки третина лікується правильно, тобто регулярно и адекватно підібраними ліками. Результат такого легковажного ставлення до свого здоров’я, точніше, до хвороби, що вже почалася, – накопичення проявів захворювання, перехід у більш тяжкі стадії, ускладнення, серед яких такі грізні, як інфаркт міокарду, інсульт.

Серед препаратів, які добре зарекомендували себе при лікуванні початкових проявів гіпертонічної хвороби, вегето-судинної дистонії – гомеопатичний препарат Кардіо-гран.

До складу препарату входять ліки з натуральної екологічно чистої сировини. Препарат не має побічних дій та ускладнень, його можна приймати одночасно з іншими, негомеопатичними ліками. Препарат не має протипоказань, його можна без шкоди для організму приймати при тяжких захворюваннях інших внутрішніх органів (печінки, нирок тощо).

Показаннями для призначання Кардіо-грану є нестійкий артериальний тиск, вегетосудинна дистонія, болі в області серця (тривалі ниючі і гострі спастичні), серцебиття.

Серцеві болі Кардіо-гран знімає швидко, його використання дозволяє зменшити прийом таких препаратів, як валідол, нітрогліцерин тощо, а при нетяжких ушкодженнях серця іноді можна повністю відмовитися від них.

Кардіо-гран високо ефективний при захворюваннях серцево-судинної системи, які почалися чи загострилися у перехідні вікові періоди (підлітковий вік, клімакс), після хвилювань, переживань, стресів.

Поступово гіпертонія, яка не лікується чи лікується неправильно, переходить у наступні, більш тяжкі стадії, “обростає” ускладненнями, які виводять зхворювання серцево-судинної системи на одне з перших місць у переліку хвороб людини та причин її смерті. Серед причин захворювань на гіпертонію, атеросклероз, інфаркт міокарда й тому подібне – високий темп життя, нервово-психічні перенавантаження, неправильне харчування, низька фізична активність.

Серце і судини виконують в організмі надзвичайно важливі функції, тому найменші неполадки в їхній роботі викликають порушення самопочуття людини, а важкі ушкодження інвалідизують її. Захворювання може бути пов’язане з порушенням регуляції з боку нервової, ендокринної системи або з ураженням судинної стінки, міокарду, серцевих клапанів.

Основною причиною скарг, проявів хвороби при захворюванні серця і судин є порушення живлення тканин, їхня гіпоксія, зашлакованість внаслідок порушення кровообігу. Основний клінічний прояв порушення кровообігу – біль: періодично – гострий “спазматичний”, постійно – тупий, ниючий. Болить серце, голова, кінцівки, болить “усе всередині”. Порушення кровообігу в тканині мозку приводить до порушення пам’яті, постійного відчуття стомленості, розбитості, сонливості вдень і порушенню сну вночі; гостре порушення кровообігу в мозку приводить до омертвіння тканини – інсульту. При значному порушенні кровообігу виникають набряки.

На цій стадіі ставлення хворого до необхідності лікування діаметрально змінюється, але, нажаль, не завжди на користь здоров”ю: багатющий вибір серцевих препаратів і схильність хворих до самолікування призводять до зловживання медикаментами, що замість користі завдає шкоди хворому серцю і усьому організму в цілому. Гомеопатичні ліки дозволяють полегшити медикаментозне навантаження на організм. При нетяжких захворюваннях вони можуть використовуватися як основне лікування, при значних ушкодженнях організму – у комплексній терапії як допоміжний метод (вони добре сумісні з іншими препаратами і методами лікування).

Гомеопатичний препарат Кардіо-гран використовується і при лікуванні тяжких, ускладнених хвороб серцево-судинної системи, але в цьому разі частіше – як компонент комплексної терапії захворення. Він сприятливо впливає на серцевий м’яз, коронарний кровообіг, зміцнює стінки судин і поліпшує їхню проникність та еластичність. Це покращує обмін речовин у тканинах та органах, сприяє їх повноцінному забезпеченню поживними речовинами та очищенню від шлаків. Кардіо-гран покращує обмін у міокарді, нормалізує артеріальний тиск, підвищує працездатність. Препарат нормалізує регулюючі нервові впливи на судини, нормалізує судинний тонус, попереджає коливання артеріального тиску; знімає спазми коронарних судин, поліпшує провідність у серцевому м’язі, сприяє нормалізації ритму серця.

Кардіо-гран знімає болі у серці, ефект наступає швидко, використання препарату дозволяє зменшити прийом таких ліків, як валідол тощо, а при нетяжких ушкодженнях серця іноді можна повністю відмовитися від них.

Кардіо-гран здійснює регулюючий вплив на нервову систему, покращує самопочуття, настрій, сон, робить його спокійним, глибоким, без тривожних чи страхітливих сновидінь, відчуття провалювання в прірву при засипанні, зменшує почуття кому у горлі, страху смерті при нападі серцебиття чи стенокардії.

Приймати Кардіо-гран можна необмежено довго без небезпеки пошкодження внутрішніх органів, побічних дій, звикання до препарату. Препарат не має протипоказань, його можна приймати при тяжких ураженнях печінки, нирок, інших внутрішніх органів.

Вибір підходів до лікування визначається тяжкістю захворювання, тривалістю хвороби, гостротою симптоматики, віком пацієнта. У будь-якому випадку лікування необхідно проводити під контролем лікаря.

Якщо хворий довгостроково приймає алопатичні препарати (судиннорозширювальні, гіпотензивні, протиаритмічні, ін.), їх не можна відразу заміняти гомеопатичними ліками, необхідно проводити поступове зниження дози, по мірі поліпшення стану хворого. При важких хворобах серцево-судинної системи дози алопатичних препаратів удається знизити, але не відмінити повністю — у цих випадках доцільна комбінована терапія гомеопатичними й алопатичними препаратами.

При появі склеротичних змін при гіпертонії, запамороченні, погіршенні пам’яті, а також при лікувані залишкових явищ інфакту, інсульту у комплекс терапії доцільно включити гомеопатичний препарат Склеро-гран. Препарат сприяє нормалізації рівня холестерину у крові, поліпшує стан склерозованої судинної стінки, стабілізує артериальний тиск, поліпшує кровообіг у тканинах та органах, у тому числі, мозковий кровообіг, сприяє поліпшенню пам”яті, уваги, зменшенню запамороченні, шуму у вухах.

Застосовувати як доповнення до базисної терапії атеросклеротических порушень.    Обратный звонок
    Обратный звонок
    Форма обратного звонка WordPress