Лечебник

Ну навіщо нам цей стрес?!

08.01.2019

Не всі хвороби «від нервів», але незаперечно, що настрій, стан нервової системи має величезний вплив на самопочуття. Перевтомишся, пагано поспиш вночі, хтось образив — і вже все болить, відчуваєш себе розбитим, хворим. А радісна подія може підняти з ліжка тяжко хвору людину.

Наш неспокійний час — це час безперервних стресів, великого навантаження. Темп життя, що невпинно прискорюється, з кожним роком все більше скорочує інтервали відпочинку, розслаблення між періодами відповідальної, напруженої діяльності, обмежує спілкування людини з творами мистецтв, культури, музики, з пиродою, обмежує її фізичну активність. Це створює умови для психо-емоційного перенапруження, виснаження функціональних можливостей нервової системи, зниження компенсаторних можливостей організму і психіки людини і, як наслідок, для розвитку психо-соматичних захворювань, зокрема таких, як вегето-судинна дистонія, мігрень. Щорічно у 200 тисяч пацієнтів реєструються різні види депресивних розладів. У 80-ті роки з»явилася нова хвороба — синдром хронічної втоми. Раннім проявом цієї хвороби є постійна втома у людини, яка не має видимих причин для такого самопочуття. Постійними симптомами захворювання є головний біль, нетяжкий, але постійний, поганий сон вночі і сонливість вдень, слабкість, біль у м»язах, суглобах, погіршення пам»яті, паганий настрій. Захворювання може починатися поступово чи гостро, після стресу чи інфекційного захворювання, наприклад, грипу, ангіни. Захворювання зустрічається у людей різного віку, починаючи з підліткового. Частіше страждають жінки.

Перевтомлення, фізичне та психічне перенапруження можуть стати причиною виснаження нервової системи — астено-невротичного синдрому.

Боротьба з поганим настроєм, з наслідками стресу — це боротьба за своє повноцінне життя. І ця боротьба не така складна, як видається втомленій хворій людині. Починати треба з лікування. Сьогодні медицина має у своєму розпоряджені препарати з натуральної сировини, які не шкідливі і в той самий час — достатньо ефективні. До таких ліків належать гомеопатичні препарати.

Стрес-гран допомагає вистояти у складній, проблемній ситуації, пережити стрес без тяжких наслідків для організму або впоратися з такими наслідками. Препатат можна призначати у будь-якому віці. Для дорослих показанням для використання є порушення самопочуття, дратівливість, пригніченість, розлади сну після стресу, нервових перевантажень.

Препарат нормалізує функцію нервової системи, знімає напругу, нормалізує сон. Під його дією покращується кровопостачання мозку, нормалізується обмін речовин у тканинах мозку. В результаті у пацієнта покращується самопочуття, він заспокоюється, легше переносить конфліктні ситуації, в змозі їм протистояти. Покращується настрій, підвищується працездатність, людина продовжує свій життевий шлях з посмішкою.

Частим супутником стресу є порушення тонусу судин — вегето-судинна дистонія по гіпо- чи гіпертонічному типу. Стрес-гран нормалізує судинний тонус, нормалізує артеріальний тиск, покращує роботу серця.

Стрес-гран використовується як для ліквідації наслідків гострого стресу, так і в умовах дії хронічної стресової ситуації.

Тим, хто важко переносить перенапруження, стресові ситуації, Стрес-гран слід приймати профілактично, перед хвилюючою подією. Зокрема, він може бути корисним під час екзаменаційної сесії.

Дорослі вважають, що срес — їхня прерогатива, але діти також можуть переживати стреси, глибина яких не завжди зрозуміла дорослим. Стресом для дитини може стати зміна стериотипу життя, наприклад, початок відвідування дитячого садка, поява молодшої дитини у сім»ї, переляк тощо. Наслідком стресу може бути затинання, тики або нічний енурез. У лікуванні цих станів у дітей Стрес-гран — ефективний і безпечний препарат.

Стрес-гран може бути також корисним жінкам після тяжкої вагітності або патологічних пологів, що призвели до нервового та фізичного виснаження, розвитку астено-невротичного синдрому. Молоду маму усе непокоїть, її хвилює неспокій дитини, ї паганий сон та знижений апетит. Хвилювання спричиняють зменшення молока, що стає додатковою причиною хвилювання. Призначення Стрес-грану має чудодійний ефект: заспокоюється дитина, покращується її сон та апетит! Нічого дивного у цьому немає, адже дитина дуже чутлива до настрою мами, її емоційного стану. Покращення стану жінки призводить і до відновлення лактації, що також позитивно відбивається на здоров»ї та розвитку дитини.