Печія
Печія при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, гастрит з підвищеною кислотністю, рефлюксна хвороба, захворювання печінки.
80 грн.
Холе-Гран – гомеопатичний, не гормональний препарат для лікування захворювань печінки та жовчовивідних шляхів, включаючи гострі та хронічні холецистити, гепатити, дискінезії жовчовивідних шляхів, жовчнокам’яну хворобу та запори. Він також використовується як гепатопротектор при променевій та хіміотерапії.
230 грн.
Виготовляємо препарат у розведенях 4Х, 6Х, 6СН, 12СН, 30СН, 50СН, 100СН, 200CH, 500СН, 1000СН у вигляді гранул по 10 гр, 20 гр, 30 гр, 40 гр, 50 гр та крапель по 50 мл, 100 мл
85 грн.
ВибратиВиготовляємо препарат у розведенях 4Х, 6Х, 6СН, 12СН, 30СН, 50СН, 100СН, 200CH, 500СН, 1000СН, 10000СН у вигляді гранул по 10 гр, 20 гр, 30 гр, 40 гр, 50 гр та крапель по 50 мл, 100 мл
85 грн.
ВибратиВиготовляємо препарат у розведенях 4Х, 6Х, 6СН, 12СН, 30СН, 50СН, 100СН, 200CH, 500СН, 1000СН у вигляді гранул по 10 гр, 20 гр, 30 гр, 40 гр, 50 гр та крапель по 50 мл, 100 мл
85 грн.
ВибратиГомеопатія в разі печії
Печія — це неприємне відчуття печіння та дискомфорту в ділянці грудей, яке часто підіймається по горлу. Стан може бути вкрай неприємним і неспокійним, але з правильним підходом його можна контролювати. Наприклад, для цього варто використовувати гомеопатичні препарати, що мають м'яку дію і відпускаються без рецепта. Вони мають натуральний склад, не викликають звикання, не мають побічних ефектів.
Симптоми печії
Головна ознака печії — це відчуття печіння або пекучого болю в ділянці грудей, за грудиною. Також розлад часто супроводжується кислотним присмаком і гіркотою в роті. Ось ще кілька симптомів печії:
- відчуття кому в горлі;
- почастішання серцебиття;
- погіршення самопочуття після прийому їжі (особливо після жирної, смаженої, солоної, копченої їжі).
Печія також може бути наслідком приймання деяких медикаментів.
Причини розладу
Печія зазвичай пов'язана з рефлюксом шлункового вмісту в стравохід, якому зазвичай запобігає нижній сфінктер стравоходу. Але, до інших причин також відносять:
- гастроезофагеальну рефлюксну хворобу (ГЕРХ). Це найпоширеніший стан, пов'язаний з печією. За ГЕРХ шлунковий вміст викидається в стравохід, спричиняючи печію і подразнення;
- травні порушення. Наприклад, диспепсія і гастрит, можуть також викликати печію;
- вагітність. Виникає через зміни у внутрішніх органах і гормональних рівнях.
Вживання гострої, жирної, кислої їжі, алкоголю та кави може сприяти розвитку печії.
Лікування
Існує кілька методів лікування печії, і вибір залежить від її причини та частоти виникнення. Нижче представлені деякі ефективні варіанти:
- зміни у способі життя та харчуванні. Постарайтеся не їсти перед сном, а також не вживайте занадто жирну, гостру їжу;
- прийом гомеопатичних препаратів. Вони можуть допомогти в позбавленні симптомів печії, особливо якщо ті пов'язані з переїданням, стресом або харчовим отруєнням;
- хірургічне втручання. Це крайній метод і його призначають тоді, коли печія спричинена серйозними патологіями, такими як грижа стравохідного отвору діафрагми або стеноз стравоходу.
Печія — це неприємний стан, але з правильним підходом він може бути успішно контрольований. Якщо у вас виникають регулярні симптоми розладу, важливо проконсультуватися з лікарем для визначення причини та розробки індивідуального плану лікування.