хвороба Бехтєрєва


Мазь відноситься до групи протизапальних засобів. Покращує кровообіг в переферійних судинах. Містить дубильні речовини, інулін, ефірні олії, органічні кислоти.
90 грн.

Мазь відноситься до групи протизапальних засобів, діє як знеболюючий та спазмолітичний засіб.
90 грн.

хронічні артрити, суглобний ревматизм, подагра, ішіас, судороми, забиття, синці, вивіхи, запальні процеси опорно-рухового апарату, крововиливи піл окістя на кістках гомілки ("травми футболістів"), на пластких кістках та їх краях – тазові кістки, кістки черепа, хронічні захворювання суглобів та м'язів травматичної, ревматичної та подагричної природи, хронічні захворювання суглобів, повязані з тривалим перенапруженням звязок, геморой, тріщіни прямої кишки, болі в прямій кишці, випадіння прямої кишки, в тому числі у дітей.
90 грн.

Травми різної тяжкості і характеру – забиті, рвані, колоті, укушені, ужалені, інші; травми, вивихи і розтягання суглобів; ускладнення травм – нагноєння, виразка, рани що довго гоятьсяя; віддалені наслідки травм – болючі рубці, трофічні зміни тканин, рецидивуючі трофічні виразки; схильність до утворення «синців», потертостей при незначному фізичному впливі; обмороження кінцівок (у гострому періоді і при віддалених наслідках).
90 грн.
Хвороба Бехтерева. Симптоми, причини та лікування гомеопатією
Хвороба Бехтєрєва, також відома як анкілозивний спондиліт, є хронічним запальним захворюванням, що вражає насамперед хребет і крижово-клубові суглоби. Це захворювання викликає біль і скутість, які можуть з часом призводити до зрощення хребців, що робить хребет менш гнучким і може стати причиною сутулості.
Симптоми
До них належать:
- біль і скутість у нижній частині спини та сідницях, особливо виражені вранці або після періоду бездіяльності;
- прогресуючий біль і скутість, що поширюються на верхню частину спини й шию;
- зниження гнучкості хребта, що може призводити до порушення постави;
- втома і загальне нездужання.
У деяких випадках можуть виникати запалення очей (увеїт) і проблеми з серцем і легенями.
Причини
Точні причини хвороби Бехтєрєва невідомі, але вважається, що значну роль відіграє спадковість і генетичні чинники. Люди з геном HLA-B27 мають підвищений ризик розвитку цього захворювання. Також можливі тригерні чинники, такі як інфекції або порушення імунної системи.
Лікування
Лікування хвороби Бехтєрєва спрямоване на зменшення симптомів і уповільнення прогресування захворювання. У традиційній медицині застосовуються протизапальні препарати (НПЗП), імунодепресанти, біологічні препарати, а також фізіотерапія і лікувальна фізкультура. Гомеопатія може запропонувати альтернативний підхід до лікування хвороби Бехтерева, який полягає у використанні натуральних препаратів для стимуляції природних захисних сил організму. Вони підбираються індивідуально з урахуванням переважаючих симптомів і стану пацієнта. Мають м'яку дію, безпечний, натуральний склад, а отже, вони не викликатимуть залежність і побічні реакції. Відпускаються без рецепта, що робить їх доступними для замовлення онлайн.