4
4

Сезонні шкідники та інфекції. Як уникнути проблем?

Сезонні шкідники та інфекції. Як уникнути проблем?

З приходом вересня, стає холодніше. На зміну легкому одягу приходять теплі светри, а какао зігріває вечорами. Але, як би нам цього не хотілося, осінь не лише про теплі пледи та яскраве листя. Іноді сезонні шкідники та інфекції можуть додати нам незапланованих хвилювань та погіршити загальний стан. 

Чого варто остерігатися? 

Звісно, вірусів та бактерій. Осінь — час розпалу грипу та інших застуд, тому варто вживати певні заходи, щоб вберегтись від підвищення температури та інших неприємних симптомів. Імунітет стає більш вразливим, а через оманливу погоду, дуже легко переохолодитися.

Хоч осінь і не літо, але кліщі та комарі все ще активні. Щоб захиститися від укусів, варто продовжувати

використовувати спеціальні засоби від комах. Є багато репелентів, які допоможуть вам уникнути їх укусів.

Звісно, пік цвітінь випадає на літо та весну, але і восени є сезонні алергени, які можуть спричинити певний дискомфорт. Вони провокують приступи та впливають на загальне самопочуття. Також, осінню багато ризиків виникає через погану погоду. Стрімкі зміни та перепади атмосферного тиску призводять до виникнення головних болів та мігреней. 

Як підтримати організм?

Осінь може бути не тільки красивою, але й безпечною. Ось що можна для себе зробити:

  • захиститись від застуди та інфекцій. Регулярно мийте руки з милом протягом щонайменше 20 секунд. Використовуйте антисептики, особливо коли перебуваєте поза домом. Також важливо уникати контакту з хворими людьми та збільшити споживання вітамінів та мінералів, зокрема вітаміну C;
  • носіть одяг по погоді. Речі повинні бути теплими, а ще, необхідно завжди мати при собі шарф, шапку та рукавички. Вибирайте взуття з хорошою прохідністю, щоб уникнути послизнення на мокрому або ковзкому листі;
  • використовуйте репеленти проти комарів та кліщів при перебуванні на вулиці;
  • прийом антигістамінних препаратів при перших проявах алергії. Якщо є схильність, краще уникати міст, де є рослини, провокуючі приступ. 

Потурбуйтесь про домашнє оточення. Будинок повинен бути теплим, зручним, а повітря у ньому достатньо зволоженим. Провітрювання також важливе, бо свіже повітря впливає на самопочуття. Не забувайте про своє здоров'я. Ось декілька рекомендацій, завдяки яким, можна пережити осінь:

  • підтримка активного способу життя. Навіть легкі фізичні навантаження покращать настрій, ;
  • збалансоване харчування. Додайте в раціон більше сезонних фруктів, овочів, бо у них багато вітамін та мінералів. Не забувайте про білки та корисні жири; 
  • достатня кількість сну та відпочинку. Організм повинен мати час на відновлення, тож про це теж треба потурбуватися. 
  • гуляйте на свіжому повітрі, знайдіть нове хобі, слухайте музику та отримуйте насолодження від осені.

Також не забувайте про зволоження шкіри. Осінній вітер та перепади температур можуть сушити шкіру, тому приділіть увагу зволожуючим кремам та маскам.

Є питання?

Заповніть форму нижче та ми зв'яжемося з Вами найближчим часом:

Дякуємо Вам! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Зробіть вибір
Пацієнт
Лікар
Медпрацівник
Пенсіонер

Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності

Не всі поля заповнені

Повідомлення відправлено

Виникла помилка

spinner

Продовжити покупки Оформити замовлення