4
4

Позбудьтеся занепокоєння

Позбудьтеся занепокоєння

Позбудьтеся занепокоєння, станьте тією людиною, якою ви завжди хотіли бути. Мел Робінс

50% відсотків чоловіків і жінок не можуть на себе дивитись у дзеркало, тому що їм або огидно бачити своє відображення, або вони розчаровані в собі.

А ті з нас, хто можуть подивитись на себе, не приймають свій зовнішній вигляд, тому що бачать недоліки або починають замислюватись про все те, що не зробили правильно. І єдина річ, яку ми можемо змінити в такий момент – почати собі подобатись.

Метод «дай п’ять»

Раніше, коли я прокидалась і бачила в дзеркалі своє виснажене та втомлене обличчя, зморшки, обвисле підборіддя, я собі не подобалась і згодом заложила негативні думки в своїй підсвідомості. Наша цінність в тому: як ми про себе думаємо – так ми виглядаємо для оточуючих. Коли ти виглядаєш не добре, ти відчуваєш себе приблизно так же і тут  намагаєшся себе підбадьорити, але слова не відповідають думкам.

Тому ми розвили в собі ці маленькі шаблони поведінки, щоб не дивитись на себе у дзеркало. Відкидаючи себе, ми так шукаємо підтвердження себе від оточуючих. Йде переоцінка цінностей: кількість грошей, які заробляєте; автомобіль, яким ви керуєте; залежність від лайків в соціальних мережах.

Твоя цінність у тому, що ти про себе думаєш, це означає що саме так ти виглядаєш для оточення

І коли ви бачите цю людину у дзеркалі, вона потребує жесту «дати їй п’ять».

Треба буквально підняти руку і дати «їй п’ять», розвести пальці і долонею доторкнутись до відображення, тому що людині у дзеркалі потрібно, щоб хтось сказав, що все буде ок. Ось як це працює.

В кожному з нас в середині точно є перемикач. Навіть під час важких моментів у нас всередині залишається внутрішня життєва сила, навіть коли нам здається, що життя вимикає світло. Наприклад як вдома, якщо вимкнути світло, електрика все одно залишається.

«Дай п’ять» – це якби перемикач клацнув, і все раптом щось всередині вас увімкнулось.  

Коли ви збираєтесь в кафе зустрітись з тим, кого давно не бачили, або з тим, з ким хотіли зустрітись – як ви себе відчуваєте у цей момент? Дуже добре, схвильовано але з очікуванням чогось дуже неймовірно позитивного.

Цим жестом «дай п’ять», дивлячись на своє відображення, ти ніби зустрічаєшся з цікавою людиною як у тому кафе.

Найважливіша людина для себе це ти

Ми всі знаємо що треба любити себе, ми всі знаємо, що ми повинні бути добрими до себе, говорити з собою як з найкращим другом.

Починаючи практикувати звичку у дії, ви поважаєте себе, ви вірите в себе, що ви цього варті і коли ви починаєте фізичну дію. «дай п’ять» – це універсальний символ, який ви посилаєте своєму мозку: я поважаю себе, я вірю в себе, мозок це асоціює з «дай п’ять» собі в дзеркало і це насправді захоплює. 

Ще є цікавий метод: проснутись зранку, або коли ми схвильовані, якщо ти чимось стурбований, або на чомусь зациклений порахуй про себе декілька раз «54321». Цей метод відсікає турботи, що викликають тривогу. Повторюй ці цифри декілька раз під час хвилювання або стресу, або зранку, коли ти прокинувся.

Згадайте марафонців, що по закінченню змагань підіймають руку, щоб дати п’ять своєму тренеру або колегам, це тактильний позитивний жест, пов’язаний з вивільненням дофаміну та відчуттям перемоги.

Кожного ранку ви тягнете все своє минуле у ванну кімнату, але стоячи перед дзеркалом підтримуєте себе цим жестом і мозок сформує позитивні асоціації, ви якби через мозок налаштовуєте себе на свій день.

Згадаємо спорт. Якщо команда планує зіграти першість турніру у лізі, то перед початком гри тренер дає гравцям короткий спіч, сповнений натхненням, вірою у перемогу і командну силу.  

«Дай п’ять» не позбавить від бідності, війни, не усуне дискримінацію не вилікує від діабету, але це змінить у вас здатність вірити, що через ваше ставлення ви можете змінити відношення до цих речей, зможете краще справлятись зі стресовими ситуаціями у вашому житті.

Спочатку ви будете відчувати опір у своєму тілі. Більшість людей не мають швидкого позитиву, більшість людей мають величезний опір. П’ять діб потрібно, щоб ви відчули прорив, і хімічні, фізіологічні, нейрофізичні, психологічні зміни почнуть ставати реальністю.

Якщо ти підіймаєш руку і «даєш собі п’ять» у дзеркало ти починаєш поводити себе як людина, яка вболіває за себе, яка надає спроможність, поважати, вірити, що вона гідна з часом ваш мозок налаштовується на такий стан, погляд на себе, структура  поведінки вашого мозку починає змінюватись.

СТРЕС-ГРАН

Є питання?

Заповніть форму нижче та ми зв'яжемося з Вами найближчим часом:

Дякуємо Вам! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Зробіть вибір
Пацієнт
Лікар
Медпрацівник
Пенсіонер

Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності

Не всі поля заповнені

Повідомлення відправлено

Виникла помилка

spinner

Продовжити покупки Оформити замовлення