4
4

Детальніше про механізм дії гомеопатії

Детальніше про механізм дії гомеопатії

Гомеопатичні ліки належать до особливого класу – класу біоіформаційних препаратів.

Малі дози мають ряд дуже цінних властивостей. Вони повністю позбавлені токсиченої дії, не накопичуються в організмі, не мають побічних ефектів, не викликають алергії. Це дозволяє застосовувати гомеопатичні ліки необмежено довго, за необхідності – роками, без будь-яких негативних впливів на організм.

З іншого боку, малі дози дають можливість безпечно використовувати для приготування гомеопатичних ліків отруйні рослини й мінерали, отрути тваринного походження. Зменшення дози позбавляє ці речовини токсичності, але не знищує їхню лікувальну дію.

Для виготовлення малих доз необхідна спеціальна технологія. У наш час в усьому світі використовується класична технологія готування гомеопатичних ліків, розроблена Ганеманом. Це метод послідовних розведень і струшувань, який одержав назву потенціювання. Вихідна речовина послідовна багаторазово розводиться в 10 або 100 раз, на кожному етапі пробірку з розчином обов'язково струшують. Отриманим розчином просочують цукрові крупинки, які призначають хворим.

При послідовних розведеннях в 100 раз процедура приготування ліки називається розведенням по сотенній шкалі, в 10 раз – по десятковій. Ліки, виготовлені по сотенній шкалі, позначаються римською цифрою сто - С або абривиатурой СН, що розшифровується як сотенне розведення Ганемана. Ліки, виготовлені по десятинні шкалі, позначаються буквою D ("деци") або римською цифрою десять – Х. Ці літери або цифри ставляться поруч із числом, яке показує, скільки раз була пророблена операція послідовних розведень речовини. Так, вираження Belladonna 1000 CH означає, що вихідна речовина – сік беладони перетворене в гомеопатичні ліки шляхом тисячі послідовних розведень по сотенній ганемановской шкалі.

Залежно від кількості повторних розведень і шкали розведень розрізняють низькі, середні й високі розведення ліків. До низьких розведень відносяться всі розведення по десятковій шкалі й сотенні розведення до 30 С, до середніх – від 30 до 200 сотенного, до високих – від 200 до 1000 С и вище.

Механізм дії малих доз речовини розшифрована в останні десятиліття, завдяки розвитку фізики води. Вода – це унікальна речовина, рідкий кристал, що має пам'ять: при розчиненні речовини й струшуванні розчину молекули води вибудовуються  в строгому (кластерном) порядку, фіксуючи при цьому інформацію про молекулярну структуру речовини, що розчиняється. Кластери зберігають свою структуру досить довго (строк придатності рідких гомеопатичних ліків, установлений емпірично, 10 років). Саме вони вступають у взаємодію з організмом. Таким чином, взаємодія між організмом і гомеопатичними ліками відбувається не на хімічному рівні, а на інформаційному. Ця взаємодія здійснюється тільки за умови високої чутливості організму до даних ліків. На практиці ця чутливість визначається лікарем при виборі ліків по закони подібності.

Гомеопатичні ліки не заповнюють нестачу мікро- або макроелементів або інших речовин, не ліквідують окремі симптоми хвороби, а впливають на процеси регуляції обміну речовин, на центральну регуляцію функцій організму, сприяють підтримці динамічної рівноваги внутрішнього середовища організму. Завдання гомеопатії – активувати процеси самовиліковування організму.

Виходячи із цього, можна визначити можливості гомеопатичного лікування. Гомеопатичні препарати ефективні при будь-яких захворюваннях, де не потрібно хірургічне втручання. Важкість захворювання при цьому не має вирішального значення, найважливіше – правильний вибір ліків. При наявності в організмі мінімальних резервних можливостей при правильно підібраному гомеопатичному лікуванні буде досягнутий позитивний результат. Іноді результати гомеопатичного лікування значно вищі від очікуваних.

З іншого боку, гомеопатія має у своєму розпорядженні засоби для лікування самих ранніх проявів хвороби, коли інші методи лікування не застосовуються, оскільки шкода від лікування може перевищити його користь.

Гомеопатію можна використовувати також з метою профілактики різних захворювань, що особливо цінне в дитячому віці.

Є питання?

Заповніть форму нижче та ми зв'яжемося з Вами найближчим часом:

Дякуємо Вам! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Зробіть вибір
Пацієнт
Лікар
Медпрацівник
Пенсіонер

Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності

Не всі поля заповнені

Повідомлення відправлено

Виникла помилка

spinner

Продовжити покупки Оформити замовлення