4
4

Осінь для ваших очей. Профілактика сезонних захворювань ока

Осінь для ваших очей. Профілактика сезонних захворювань ока

Осінь – чарівна пора року, час гарячого какао, золотого листя та теплих светрів. Але водночас, для наших очей ця пора може стати справжнім випробуванням. 

Як осінь впливає на очі?

У цю пору року змінюється повітря у приміщенні, бо починається опалюваний сезон. Очі стають більш вразливими до сухості та подразнення. Це може призводити до почервоніння, світлобоязні та певного дискомфорту. 

Мабуть, вам здається, що сонцезахисні окуляри потрібні лише літом. Але ультрафіолетове випромінювання все ще присутнє в осінні місяці. Довготривале перебування на яскравому сонці, може нашкодити вашому зору.

Осінню багато рослин відцвітають, листя опадає. У повітрі становиться більше алергенів, що призводить до свербіння, почервоніння, набряку очей. 

Як покращити свій стан? 

Не забувайте носити сонцезахисні окуляри, коли ви на вулиці, навіть коли сонце не таке яскраве. Вони зможуть захистити від сонця, пилу та осіннього вітру. Корисні поради:

  • використовування крапель для підтримки вологи очей та спеціальних пристроїв для зволожування повітря в приміщенні;
  • протиалергійні препарати. Це обов'язково для тих, хто особливо вразливий до алергенів;
  • правильне харчування. Осінні овочі та фрукти, такі як морква, гарбуз та червоне яблуко, багаті на бета-каротин. Бета-каротин потрапляючи в організм перетворюється на вітамін А, який є дуже корисним для зору.

Не варто забувати про відпочинок для очей. Вони теж його потребують, особливо, якщо ви довго працюєте за комп'ютером або читаєте. Робіть перерву кожні 20-30 хвилин. Використовуйте вправи для очей. Наприклад: беріть два предмети  близько від вас (може бути книга або ручка) і  далекий (може бути вікно чи картинка на стіні). Почніть з того, що фокусуйтеся на близькому предметі протягом 5 секунд.

Потім переключіть свій зір на віддалений предмет і також фокусуйтеся на ньому протягом 5 секунд. Повторюйте 10 разів. Ці вправи можуть допомогти зменшити напругу очних м'язів, попередити втому очей та покращити концентрацію зору. Рекомендується робити їх регулярно, особливо якщо ви проводите багато часу за екранами.

Є питання?

Заповніть форму нижче та ми зв'яжемося з Вами найближчим часом:

Дякуємо Вам! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Зробіть вибір
Пацієнт
Лікар
Медпрацівник
Пенсіонер

Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності

Не всі поля заповнені

Повідомлення відправлено

Виникла помилка

spinner

Продовжити покупки Оформити замовлення