4
4

Комплексне лікування опорно-рухового апарату

Комплексне лікування опорно-рухового апарату

Комплексне лікування опорно-рухового апарату

 

Лікування захворювань опорно-рухового апарату – завдання, далеке від остаточного втрішення. Потрібнг постійний пошук нових шляхів вирішення проблеми допомоги хворим з патологією кісток і суглобів. Один з таких шляхів – використання гомеопатії в комплексі лікувальних заходів.

Включення гомеопатичних препаратів в комплекс лікування захворювань опорно-рухового апарату підвищує його ефективність, безпека і, що важливо нині – вартість.

Підвищення ефективності досягається, з одного боку, за рахунок лікувальної дії гомеопатичних препаратів, з іншго, – за рахунок оптимізації на тлі гомеопатичного лікування дії негомеопатичних препаратів (організм хворого стає чутливішим до їх лікувальної дії і стійкішим до побічних дій, рідше розвиваються ускладнення. На тлі прийому гомеопатичних препаратів можна істотно понизити сумарні дози, кількість  негомеопатичних ліків (гормональних, антибактеріальних, протизапальних). В результаті зменшується медикаментозне навантаження на організм хворого, підвищується безпека лікування, що проводиться, і досягається економічний ефект.

Гомеопатичні препарати добре сумісні з іншими методами лікування і негомеопатичними ліками, у тому числі, гормональними, протизапальними засобами, антибіотиками.

АРТРО–ГРАН

Показання: поліартрит ревматичний, ревматоїдний, обмінний в активній фазі і у фазі ремісії; остеохондроз з радикулярным синдром; артроз, артральгії різного походження, у тому числі болі в суглобах при інтоксикаціях (хронічний тонзиліт, гострий гарячковий стан при грипі, ін.), операції на суглобах (для передопераційної підготовки і післяопераційного лікування), травми суглобів, хребта в гострому періоді і у віддалені терміни після травми, зокрема, Артро-гран ефективний при наслідках хронічною травматизации хребта (у спортсменів-велосипедистів, вершників, при профшкідливостях у вигляді вібрацій, інш.)

Препарат сприяє нормалізації мінерального обміну, покращує кровопостачання кістковою і хрящовою тканин, зв’язкового апарату суглобів, сприяє регенерації тканин суглобів при їх ушкодженні, зменшує запальні зміни в суглобах, набряклість навколишніх тканин, полегшує болі, сприяє зменшенню випоту в суглобах, полегшує больовий синдром при радикуліті, сприяє поліпшенню рухливості уражених суглобів; зміцнює зв’язковий апарат хребта, покращує стан міжхребетних дисків – ефективний при лікуванні захворювань хребта, є цінним доповненням мануальної терапії.

Приймати: для лікування захворювань суглобів і наслідків травм – по 5 гранул під язик до їди 2-3 і більше раз на день залежно від вираженості больового синдрому, гостроти запалення суглобів;при хронічних захворюваннях по 5 гранул 1 раз в 2-3 дні, тривалість прийому не обмежена. Прийом Артро-грана можна поєднувати з будь-якими алопатичними ліками, у тому числі антибіотиками, протизапальними препаратами, гормонами.

УРО–ГРАН

Показання: сечосолевой діатез, обмінний полиатрит, подагра, сечокам’яна хвороба.

Нормалізує пуриновий обмін, сприяє виведенню солей з сечею, попереджає напади подагричного артриту. Чинить протизапальну дію, зменшує набряклість і болі в суглобах, м’язах при подагрі, обмінному поліартриті, сприяє укороченню, полегшенню нападів гострого артриту. Сприяє розм’якшенню тофусов, зменшенню їх болісності, сприяє збільшенню об’єму руху в уражених суглобах.

Чинить протизапальну дію на сечовивідну систему, сприяє звільненню ниркових лоханок від дрібних включень, попереджає розвиток, прогрес сечокам’яної хвороби.

Приймати: 5 гранул під язик за 15-30 хвилин до їди, при загостренні – 3-6 раз на день, для протирецидивного лікування уранці щодня або 2-3 рази в тиждень залежно від стійкості ремісії. Тривалість прийому не обмежена.

РОСТ-НОРМА

Показання: нормалізація мінерального обміну в кістковій тканині в періоди зростання кісток, закладки і росту зубів, профілактика карієсу, сколіозу, плоскостопості, профілактика і лікування рахіту; переломи кісток, операції на кістках, порушення дозрівання кісткової системи, вроджені дефекти опорно-рухового апарату, кістково-пластична хірургія, остеопороз, у тому числі, як ускладнення гормональної терапії, остеомієліт.

Препарат регулює мінеральний обмін, сприяє нормалізації росту кісткової тканини, збереженню її пружності, прискорює загоєння при ушкодженнях, нагноєннях; зміцнює зв’язковий апарат суглобів, хребта, прискорює загоєння хірургічних ран і травм кісток, сприяє утворенню нормального кісткового мозоля, покращує результати пластичних операцій на кістках.

Препарат чинить протизапальну дію на кісткову тканину, знижує вірогідність нагноєння хірургічних і травматичних ран, розвитку остеомієліту, ефективний при лікуванні остеомієліту – як гострого, так і хронічного, тривало існуючого, з періодичним відходженням секвестрів.

Приймати: з метою профілактики по 5 гранул за 15-30 хвилин до їди 2-3 рази в тиждень; при підготовці до операції – 1-2 рази в день впродовж 1-4 тижнів і більше; тривалість прийому визначається тяжкістю стану, складністю майбутньої операції, наявністю і тяжкістю рахіту у дитини. Найбільш тривалий прийом потрібний дітям, що готуються до пластичної операції з приводу вроджених деформацій опорно-рухового апарату; після операції – 3-6 раз на день до загоєння післяопераційних ран, повного відновлення функції оперованої кістки. Після пластичних і реконструктивних операцій на кістках показаний прийом Рост-норми впродовж декількох років;

при лікуванні остеомієліту використовуват в комплексній терапії, у поєднанні з іншими препаратами і методами лікування. Приймати в гострому періоді і при загостренні процесу по 5 гранул 3-6 і більше раз на день (залежно від тяжкості стану) до одужання; у періоді ремісії хронічного остеомієліту приймати по 5 гранул через день вранці натщесерце до одужання, можливий прийом впродовж декількох років.

АНГІН–ГРАН

Показання: захворювання внутрішніх органів, що розвинулися як ускладнення хронічного тонзиліту (ревматизм, гломерулонефрит, аднексит, інш.) в активній фазі і як протирецидивне лікування. Тонзилогенная інтоксикація, вторинна кардіопатія, патологія інших внутрішніх органів внаслідок тонзилогенной інтоксикації. Хронічний аденотонзіліт, фарингіт.

Препарат можна застосовувати у віддалені терміни після хірургічного лікування хронічного тонзиліту, якщо встановлено, що причиною патології внутрішніх органів стали гострі ангіни або інтоксикація при хронічному тонзиліті.

Препарат підвищує неспецифічну реактивність організму, чинить імуномодулюючу, протиалергічну, протизапальну дію.

При лікуванні захворювань, що розвинулися, як ускладнення хронічного тонзиліту, зменшує явища інтоксикації, покращує функцію серцево-судинної системи, мікроциркуляцію в тканинах, попереджає деструктивні зміни в них. У комплексному лікуванні ревматизму препарат використовується при поліартриті, ендокардиті, ураженні нервової системи. При вираженому суглобовому синдромі можна комбінувати з Артро-граном.

Приймати: в гострому періоді захворювання, залежно від тяжкості хвороби – по 5 гранул 3-6 раз на день за 15-30 мін до їди або через 1 годину після їди (під язик, дітям – розсмоктувати). При дуже важкому перебігу захворювання приймати по 3 гранули кожні 20-30 хв. При важкому перебігу захворювання використати Ангин-гран в комплексі лікування, що включає антибіотики, інші необхідні препарати. Для протирецидивного лікування приймати по 5 гранул уранці 2-3 рази в тиждень за 15-30 хвилин до їдим(під язик, дітям – розсмоктувати) не менше 6-9 місяців.

КЛІМАКТО-ГРАН

Показання: клімактеричний синдром з припливами, слабкістю; загострення під час клімаксу поліартриту, подагри; остеопороз.

Впливає на ендокринну систему, усуває гормональну дискоординацию, нормалізує функцію яєчників, щитовидної залози. Полегшує перебіг клімактеричного періоду – зменшуються і поступово зникають припливи, пітливість, серцебиття, напади головного болю, за наявності кровотеч препарат сприяє їх припиненню, полегшує відновлення показників (зокрема, червоній крові) після кровотеч. Покращує трофіку тканин, сприяє ліквідації дегенеративних змін в слизових оболонках статевих органів, відновленню нормальної флори піхви. Зміцнює підтримуючний апарат внутрішніх статевих органів.

Впливає на нервово-психічний стан, зменшує депресію, почуття страху і туги, знімає нервову напругу, покращує самопочуття, настрій, сон, підвищує якість життя.

Нормалізує діяльність серцево-судинної, нервової системи.

Приймати: по 5 гранул уранці за 15-30 хвилин до їди щодня до стійкого поліпшення стану, потім – через день упродовж 6-9 місяців. При необхідності лікування продовжити, виходячи із стану пацієнтки. Препарат можна поєднувати з будь-якими іншими методами лікування і ліками, у тому числі, гормональними.

Є питання?

Заповніть форму нижче та ми зв'яжемося з Вами найближчим часом:

Дякуємо Вам! Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Зробіть вибір
Пацієнт
Лікар
Медпрацівник
Пенсіонер

Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності

Не всі поля заповнені

Повідомлення відправлено

Виникла помилка

spinner

Продовжити покупки Оформити замовлення