Опубліковано Залишити коментар

Лікування урологічних захворювань

 

Урологічні захворювання вимагають тривалого багатоетапного лікування. Значно підвищити його результативність дозволяє використання гомеопатичного методу.

ПРОСТАТОН

Показання: гострі та хронічні бактеріальні і небактериальні простатити.

Препарат може бути використаний на різних стадіях лікування (на кожній окремо чи на усіх послідовно):

  • у комплексному лікуванні гострого простатиту,
  • на стадії стихання запального процесу після курсу антибіотиків,
  • для лікування хронічного простатиту.

Препарат має широкий спектр дії на організм і сечостатеву систему, поліпшує переносимість і підвищує ефективність антибіотиків і інших антибактеріальних препаратів, дозволяє скоротити курс антибактеріальної терапії, попереджає розвиток ускладнень від антибіотикотерапії.

Препарат має імуномодулюючу дію, стимулює місцевий неспецифічний та специфічний захист слизових оболонок, це сприяє санації вогнищ інфекції в передміхуровій залозі та інших відділах сечостатевої системи (супутній простатиту уретрит, цистит, орхіт, епідідіміт і т.ін.) Усуває дизуричні явища, болі в області промежини і малого тазу, нормалізує статеву функцію. Прискорює зменшення болючості та неприємних відчуттів при масажі передміхурової залози. У секреті передміхурової залози знижується лейкоцитоз, помірно збільшується кількість лецитинових зерен, за даними УЗД зменшуються розміри залози, знижується гіперехогенність тканини залози.

Поліпшує функцію серцево-судинної системи, усуває венозний застій у малому тазі. Впливає на ендокринну систему, усуває гормональну дискоординацию, зокрема, показанням для призначення препарату є генікомастія. Має легку седативну дію (не викликає загальмованості, сонливості), нормалізує стан вегетативної нервової системи, зменшує дратівливість, стомлюваність, поліпшує сон, що веде до поліпшення самопочуття, підвищенню активності, працездатності.

Приймати: по 5 гранул під язик щодня або через день (у залежності від важкості стану) ранком за 15-30 хвилин до їжі. Курс лікування 2-5 місяців. При необхідності курс лікування повторити після перерви у 2-4 тижні. При загостренні захворювання приймати 2-5 разів на день у комплексі з антибіотиками та іншими необхідними препаратами і методами лікування.

АДЕНОМА-ГРАН

Показання: аденома передміхурової залози 1-2 ст.

Впливає на усі ланки патогенезу порушень при аденомі передміхурової залози, має протинабрякову, протизапальною дією, санує вогнища запалення в сечостатевій системі, які супроводжують аденому передміхурової залози (хронічний простатит, уретрит, цистит, тощо), нормалізує рівень тестостерону і загальних естрогенів. Поліпшує стан серцево-судинної і нервової системи.

При прийомі препарату поступово зменшуються цисталгії та дизуричні явища (ніктурія, ослаблення напору сечі, імперативні позиви, неможливість довго утримувати сечу), кількість залишкової сечі, болі в області малого таза, промежини, мошонки, тазових кістах, попереку, болючість передміхурової залози при пальпації, поліпшується статева функція. Зменшуються розміри залози як за рахунок протизапальної та протинабрякової дії препарату, так і за рахунок поліпшення внутрішньої структури паренхіми залози. Попереджає подальший ріст аденоми.

Препарат має широкий спектр дії на організм: сприяє нормалізації артеріального тиску, має антиангинальну дію, зменшує прояви тромбофлебіту, нормалізує стан вегетативної нервової системи, зменшує дратівливість, стомлюваність, поліпшує сон, що веде до поліпшення самопочуття, підвищенню активності, працездатності.

Приймати: по 5 гранул під язик через день ранком за 15-30 хвилин до їжі. Курс лікування 6-9 місяців.

УРО-ГРАН

Показання: сечосольовий діатез, мочекам’яна хвороба, ниркова колька, запалення сечовивідних шляхів, обмінний поліартрит, подагра.

Нормалізує сольовий обмін, сприяє виведенню солей із сечею. Гальмує синтез сечової кислоти, дозволяє підтримувати рН сечі в межах 6,6-6,8, що створює оптимальні умови для розчинення і виведення конкрементів, попереджає їхнє утворення. Має спазмолітичну дію на мускулатуру сечовивідних шляхів, полегшує проходження конкрементів при нирковій кольці. Має знеболюючу дію. Зменшує біль у попереку, в області нирок, дизуричні явища, цисталгії. При великих розмірах конкрементів полегшення стану хворого досягається за рахунок зменшення запалення, спазмів сечовивідних шляхів.

Має протизапальну дію при захворюваннях сечовивідних шляхів (піелонефрит, цистит, уретрит), стимулює місцеву реактивність слизових оболонок, сприяє регенерації тканин сечовивідних шляхів, зменшенню їх набряку. Має імуномодулюючу дію. Підвищує ефективність дії антибіотиків, зменшує небезпеку побічних дій при їх застосуванні.

Препарат не має побічної дії, нефро-, гепатотоксичної дії, не виводиться із сечею, тому його можна використовувати при станах будь-якої важкості, у тому числі, при нирковій недостатності. Хороший ефект має використання препарату в геронтології.

Препарат має широкий спектр дії на організм – номалізує сольовий обмін, зменшує набряки і болі в суглобах, м’язах при подагрі, обмінному поліартриті, поліпшує функцію печінки і жовчовивідних шляхів, нормалізує роботу кишечника.

Приймати: по 5 гранул під язик ранком натще, 2-4 місяця. При необхідності курс повторити після перерви у 2-4 тижня.

При болях приймати по 3 гранули кожних 10-15 хвилин до стихання приступу.

При запальних процесах у сечовивідних шляхів приймати в комплексі лікування захворювання по 5 гранул 3-6 разів на день. Прийом препарату сполучається з будь-якими гомеопатичними і негомеопатичними ліками і методами лікування.

При захворюванні нирок, сечокам’яній хворобі застосовують гомеопатичний препарат Уро-гран.

Показаннями для його застосування є запалення сечовидільних шляхів, сечосольовий діатез, сечокам’яна хвороба, ниркова колька.

Препарат нормалізує сольовий обмін, сприяє виведенню солей із сечею. Гальмує синтез сечової кислоти, дозволяє підтримувати кислотність сечі в межах 6,6-6,8, що створює оптимальні умови для розчинення і виведення конкрементів, попереджає їхнє утворення. Знімає спазми сечовивідних шляхів, полегшує проходження конкрементів при нирковій кольці. Знеболює. Зменшує болі в попереку, в області нирок, дизуричні явища, цисталгії. При великих розмірах конкрементів вдається полегшити стан хворого за рахунок зменшення запалення, спазмів сечовивідних шляхів.

Уро-гран має протизапальну дію, що дозволяє використовувати його при запальних процесах у сечовивідних шляхах. Великою перевагою препарату є можливість його використання при тяжких ураженнях нирок, значному порушенні їхньої видільної функції, коли інші препарати мають багато протипоказань для застосування.

Уро-гран використовується у комплексі лікування, він добре сполучається з усіма іншими негомеопатичними ліками.

ЕНУРАН

Показання: різні види енурезу у дітей і дорослих: денний, нічний, неутримання сечі при наповненому сечовому міхурі, нетримання сечі у лежачих хворих, пацієнтів похилого віку та у літніх чоловіків при збільшенні передміхурової залози.

Препарат впливає на центральну, периферичну і вегетативну нервову систему і безпосередньо на сечовидільні органи.

Нормалізує тонус мускулатури сечовидільних органів, має протизапальну дію. Припиняє мимовільне сечовипускання при кашлі, фізичних зусиллях, під час сну, сприяє відновленню контролю за сечовипусканням, усуває затримки сечі, пов’язані з парезом сечового міхура.

Поліпшує трофіку тканин, у лежачих хворих з нетриманням сечі зменшує небезпеку появи пролежнів, розвитку висхідної інфекції сечовидільних шляхів.

У дітей препарат сприяє нормалізації процесів порушення і гальмування в корі головного мозку, появі і встановленню сторожового рефлексу на сечовипускання, дитина поступово навчається просипатися при позиві до сечовипускання; препарат також сприяє нормалізації обміну води, сечоутворення – нормалізується кількість нічної сечі, дитина може не мочитися вночі.

При лікуванні енурезу у дітей поліпшення може з’явитися не відразу, а через 1-2 місяці після початку лікування. Перші ознаки поліпшення – поява “сухих” ночей чи зменшення кількості сечовипускань протягом ночі. Подальше поліпшення настає поступово, можливі при цьому тимчасові погіршення після хвилювань, стресів, перевтоми.

Застосування: 3-5 гранул ранком до їди 1 раз у 2 дні 5-9 місяців. При необхідності лікування продовжити після перерви у 2-4 тижні.

Нетримання сечі (енурез) – дуже неприємне явище у дітей і, тим більше, у дорослих.

У дітей енурез найчастіше пов”язаний з повільнішим, ніж звичайно, дозріванням нервової системи: вночі у їхньому мозку процеси гальмування розливаються на усю кору, не залишаючи сторожових осередків, тих самих “будильничків”, які розбудять при небезпеці, для задоволення фізіологічних потреб, зокрема – для сечовиділення при наповненні сечового міхура.

Ефективним методом лікування енурезу є гомеопатія. Гомеопатичні препарати мають ряд значних переваг при лікуванні: вони нешкідливі, не мають побічних дій, тому їх можна приймати необмежено довго, а саме довготривалий термін лікування потрібен при енурезі. Для лікування енурезу у дітей показаний комплексний гомеопатичний препарат Енуран. Цей препарат сприяє повноцінному правильному розвитку функцій нервової системи дитини, у корі мозку формуються сторожові центри, які реагують на сигнали від наповненого сечового міхура і дитина прокидається, щоб піти в туалет.

Енуран застосовується також при лікуванні денного енурезу, який звичано зустрічається одночасно з нічним і може проявлятися повним сечовиділенням “у штани” або частковим, коли дитина “загралася”, “не добігла” до горщика і трошки підмочила штанці.

Енурез – це не єдиний прояв розладів у нервовій системі дитини. Як правило, такі діти знервовані, дратівливі, плаксиві, неспокійно сплять, мають паганий апетит і тому – худі, бліді, з синцями під очима. При лікуванні Енураном зменшується збудливість дитини, вона стає спокійнішою вдень і краще спить уночі, у неї покращується апетит, травлення і засвоєння їжи.

 

Зокрема, люди похилоги віку нерідко страждають нетриманням сечі, і механіз розвитку цієї недуги схожий з дитячими розладами, хоча у літніх людей частіше зустрічається денний енурез. Енуран покращує утримування сечі у людей літного віку, дозволяє їм вести більш активне життя і почувати себе вільніше і упевненіше. Застосування Енурану у хворих, що приковані до ліжка, полегшує догляд за ними, зменшує небезпеку розвитку пролежнів, інфекції сечовивідних шляхів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *