Опубліковано Залишити коментар

Профілактика та лікування грипу и ГРЗ у дорослих та дітей

Гострі респіраторні захворювання, до числа яких відноситься і грип, регулярно відвідують нас усю холодну пору року. Як тільки розкисає погода, “розкисають” і люди: кашель, чхання, шмигання носом чутні в транспорті, на роботі, в школах і дитячих садах.

Усі ці біди ми зв’язуємо з охолодженням, але воно – не причина хвороб, а тільки провокуючий чинник. Охолодження послабляє організм і на цьому фоні активізуються мікроби, які удосталь населяють людський організм, але до певного часу поводяться мирно. Замерзла людина стає також чутливішою і до інфікування хвороботворними мікробами і вірусами, які потрапляють в його організм з довкілля, передаються від хворих.

Велику перевагу в профілактиці грипу і ГРЗ мають гомеопатичні препарати. Висока ефективність гомеопатичних препаратів поєднується з відсутністю протипоказань і вікових обмежень.

Гомеопатичні ліки, маючи широкий спектр дії на організм, вирішують усі завдання, пов’язані з профілактикою ГРЗ, одночасно, комплексно. Профілактичний прийом гомеопатичних препаратів чинить благотворну дію на органи дихання і на організм в цілому. Під їх впливом зменшується запалення слизових оболонок верхніх дихальних шляхів, мигдаликів і аденоїдів, зменшуються розміри мигдаликів і аденоїдів, покращується кровопостачання слизових оболонок і лімфоїдної тканини носоглоткового кільця. У організмі в цілому покращуються показники імунної системи, нормалізуються показники крові, зменшуються явища хронічної інтоксикації. В результаті у дитини покращується апетит – вона більше споживає необхідних продуктів, покращується робота шлунково-кишкового тракту – усе з’їдене “йде про запас”. Дитина набирається сил, у неї покращуються показники здоров’я. У гострому періоді хвороби гомеопатичні ліки сприяють швидшому одужанню, повному очищенню організму від від збудника інфекції, попереджають розвиток ускладнень.

Профілактична дія гомеопатичних препаратів неспецифічна, тобто вони діють тільки на організм людини, підвищуючи його реактивність, але не впливають на вірус, не вбивають його, навіть не послабляють його агресивності. Це має свої плюси і мінуси : “мінус” – гомеопатичні ліки не можуть гарантувати від інфікування на усе 100%, “плюс” – для гомеопатичної профілактики не має значення штам чергового вірусу, як при профілактиці специфічними вакцинами. Ще один безперечний “плюс”: якщо на тлі гомеопатичної профілактики людина і захворіє, захворювання протікатиме легше, менше вірогідність розвитку ускладнень.

Для профілактики і лікування грипу, ГРЗ і застуда гомеопатію можуть приймати усі – і абсолютно здорові люди, і хронічно хворі. Особливо показана така профілактика часто хворіючим дітям.

ГРИП-ГРАН – препарат, розроблений для вирішення цієї проблеми.

Показання: захворювання грипом, гострими респіраторними і простудними захворюваннями, їх профілактика, профілактика повторних захворювань у часто хворіючих дітей. Профілактичний прийом препарату нормалізує стан слизових верхніх дихальних шляхів, чинить на них протизапальну, протинабрякову дію, підвищує неспецифічний і імунний захист, чим попереджає зараження вірусами ГРЗ або бактерійну інфекцію, підвищує стійкість організму до охолодження

Профілактична дія ГРИП-ГРАН – неспецифічне, спрямовано на організм людини, а не на вірус або бактерію, тому для застосування препарату не має значення штам вірусу, який викликає епідемію цього року, але, з іншого боку, він не гарантує стовідсоткового захисту від все збудників. Але у разі захворювання на тлі профілактичного прийому ГРИП-ГРАНу хвороба протікає легше. ГРИП-ГРАН зменшує симптоми інтоксикації, полегшує перебіг захворювання, знижує підвищену температуру тіла, але при цьому не порушує природних процесів боротьби організму з вірусом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *