Опубліковано Залишити коментар

Лікування дітей гомеопатичними препаратами

Застосування гомеопатичного метода у лікуванні дітей – перспективний напрямок в педіатрії.

Гомеопатичні препарати високоефективні у дитячому віці, не не викликають алергічних та інших побічних дій, не мають ускладнень, їх можна приймати довгостроково (місяцями, роками) без небезпеки негативних наслідків для організму у будь-якому віці, починаючи з перших днів життя.

Гомеопатичні препарати використовуються з лікувальною та профілактичною метою.

Дія гомеопатичних препаратів на організм зумовлена нормалізацією стану внутрішнього середовища, всіх видів обміну, імуномодуючою дією, створенням потужного захисного бар’єру не шляху проникнення інфекції. Як результат, організм дитини легше адаптується до умов зовнішнього середовища, стає більш стійким до впливу несприятливих факторів. Застосування гомеопатії у період новонародженості та у грудному віці полегшують адаптацію дитини до нових умов існування, сприяють становленню функції шлунково-кишкового тракту, попереджають розвиток діатезу, рахіту, а при їх винекненні – успішно їх лікують. Гомеопатичні препарати ефективні при лікуванні дітей. що чато хворіють. при  наслідках перинатальної патології, неврозоподібних станах, алергіях.

Лікувальна дія гомеопатичних препаратів обумовлена створенням максимально сприятливих умов для підвищення синтезу інтерферону і інших активних речовин, активацією імунних реакцій, поліпшенням обмінних процесів в тканинах і органах, функції видільних органів.

На мікроорганізми, віруси гомеопатичні препарати не діють, тому при необхідності слід проводити етіотропне лікування. З усіма методами лікування і негомеопатичними препаратами(у тому числі, антибіотиками, сульфаніламідами, гормонами інш.) гомеопатичні ліки сумісні, більше того, їх поєднання підвищує ефективність і безпеку лікування, що проводиться.

РОСТ-НОРМА

Показання: профілактика і лікування рахіту, діатезу, карієсу, сколіозу. Переломи кісток, операції на кістках, остеомієліт, остеопороз, порушення дозрівання кісткової системи, природжені дефекти опорно-рухового апарату; неврологічна симптоматика при рахіті.

Препарат регулює мінеральний обмін, нормалізує засвоєння і обмін кальцію, фосфору і кремнію, сприяє нормалізації росту кісткової тканини, утворенню повноцінної кісткової тканини, збереженню її пружності, прискорює загоєння при ушкодженнях, нагноєннях; зміцнює зв’язковий апарат суглобів, хребта, прискорює загоєння хірургічних ран і травм кісток, сприяє утворенню нормального кісткового мозоля, покращує результати пластичних операцій на кістках.

У дітей раннього віку підвищує переносимість коров’ячого молока, зменшує алергічні реакції на молочні продукти, нормалізує функцію шлунково-кишкового тракту, сприяє ліквідації дисбактеріозу.

ГРИП-ГРАН

Показання: лікування і профілактика грипу і гострих респіраторних захворювань, профілактика повторних респіраторних захворювань у дітей, що часто хворіють. Герпетична інфекція, рецидивуюча при кожному ГРЗ або застуді.

Профілактичний прийом препарату чинить неспецифічну дію проти усієї групи респіраторних вірусів і бактерій за рахунок санації вогнищ хронічної інфекції в носоглотці, підвищення місцевого захисту слизових дихальних шляхів, і імуномодулюючої дії на організм в цілому.

Профілактичний прийом препарату найраціональніше починати ранньої осені, після повернення дітей після літньої перерви до дитячих установ, при цьому особливо ефективна групова профілактика. Можна також починати профілактику і пізніше, навіть в розпал епідемії, коли застосування інших профілактичних засобів, у тому числі вакцинації, не показане по термінах.

Профілактичний прийом Грип-гран не гарантує від захворювання, але хвороба протікатиме легше, без ускладнень.

Для лікування Грип-гран використовується як у хворих, що приймали його для профілактики, так і у усіх інших. Його застосування зменшує симптоми інтоксикації, гіпертермію (утримуючи температуру на рівні 38о, що створює умови для синтезу інтерферону), полегшує перебіг захворювання, запобігає важким ускладненням і загостренню хронічних захворювань, розвитку вірусоносійства, сприяє швидшому відновленню сил після хвороби, запобігає розвитку астенічного синдрому.

ГРИП-ГРАН дитячий

Показання: механизм дії – див. ГРИП-ГРАН.

Особливо показаний препарат дітям, схильним до гіпертермічних реакцій, c судомною готовністю.

Профілактика і лікування отиту, бронхіту, що ускладнив перебіг ГРЗ у дітей раннього віку.

АНГІНГРАН

Показання: гострі ангіни різної етіології, гострі аденоїдити, гострі фарингіти; гіпертрофія піднебінних мигдаликів; хронічний тонзиліт, аденоїдні вегетації, хронічні фарингіти, у тому числі у віддалені періоди після видалення мигдаликів. Профілактика розвитку ускладнень(серця, печінки, нирок).

При лікуванні хронічних захворювань носоглотки (гіпертрофія піднебінних мигдаликів, хронічний аденотонзіліт, хронічний фарингіт) препарат сприяє зменшенню мигдаликів, аденоїдних вегетацій, розростань лімфоїдної тканини на задній стінці глотки, зменшує тонзиллогенную інтоксикацію, запобігає розвитку ускладнень з боку внутрішніх органів (серця, печінки, нирок), підвищує стійкість організму до застуди, охолодження, дії вологи.

При лікуванні гострого захворювання Ангін-гран зменшує болі в горлі, запальні явища, набряклість, сприяє зменшенню явищ інтоксикації, попереджає розвиток ускладнень. Значного поліпшення стану хворого слід чекати на 3-5 день лікування, але перші ознаки полегшення помітні, як правило, вже в першу добу. Ангін-гран ефективний також в комплексі лікування скарлатини. Ліки полегшують перебіг захворювання, прискорюють одужання, попереджає розвиток ускладнень.

ГАЙМОРИН

Показання: гострі і хронічні запалення придаткових пазух носа (гайморит, фронтит, етмоідит).

Препарат чинить протизапальну дію при гострих синуситах і загостренні хронічних процесів, попереджає поширення інфекції в дихальних шляхах, сприяє санації хронічних осередків інфекції в гайморових і інших пазухах носа, запобігає повторним загостренням, підвищує реактивність організму.

БРОНХО-ГРАН

Показання: гострі, рецидивуючі і хронічні бронхіти, трахеїти, ларингіт у стадії загострення і в період ремісії для профілактики загострень.

Бронхо-гран може застосуються при будь-яких захворюваннях, що супроводжуються кашлем. Це може бути гостре захворювання або загострення хронічного бронхіту внаслідок застуди, після грипу або ГРЗ. Бронхо-гран можна використати в комплексом лікуванні кашлюку, кору. Зменшує запалення дихальних шляхів, полегшує кашель, сприяє відходженню мокроти.

ЕНУРАН

Показання: денний і нічний енурез у дітей.

Препарат впливає на центральну і периферичну нервову систему і безпосередньо на сечовивідні органи. Нормалізує тонус мускулатури сечовивідних органів, чинить на них протизапальну дію. Сприяє нормалізації процесів збудження і гальмування в корі головного мозку, виробленню і встановленню сторожового рефлексу на сечовипускання, дитина поступово навчається прокидатися при позиві до сечовипускання; препарат також сприяє нормалізації обміну води, сечоутворення – нормалізується кількість нічної сечі, дитина може не мочитися вночі.

СКЛЕРО-ГРАН

Показання: функціональні та органічні зміни в центральній нервовій системі внаслідок перинатальної патології. Дитячий церебральний параліч.

Препарат покращує мозковий кровообіг, сприяє адапції дитини в періоді новонародженості, в подальшому – улучшению пам’яті, уваги, зменшенню запаморочення, шуму у вухах.

СРЕСС-ГРАН

Показання: порушення самопочуття після стресу: пригніченість, дратівливість, розлад сну. Затинання, тики, страхи у дітей після переляку, переживання, у тому числі, після зміни місця проживання, початок відвідування дошкільної установи; органічні ураження ЦНС з підвищеною збудливістю, судомною готовністю.

СОННОРМА

Показання: порушення сну, неспокійний сон.

Сприяє нормалізація процесів збудження та гальмування у нервовій системі, поліпшує сон, скорочує час засинання, підвищує якість сну, не змінюючи його фізіологічних фаз, зменшує сонливість вдень, зменшує вплив емоцій, вегетативних, моторних подразників, що порушують механізм засинання. Змінюється характер сновидінь (припиняються неспокійні нав’язливі сновидіння, страшні, лякаючі сни, пробудження зі страхом, серцебиттям). Під впливом препарату сон та пробудження протікають фізіологічно, поліпшується самопочуття, пам’ять, підвищується працездатність і переносимість розумових та фізичних навантажень.

УРО-ГРАН

Показання: сечосолевой діатез, лікування запальних процесів в сечовивідних шляхах. Нормалізує сольовий обмін, сприяє виведенню солей з організму, зменшує летючі болі в м’язах у дітей, що страждають сольовим діатезом, попереджає утворення каменів. Сприяє санації сечовивідних шляхів при їх запаленні.

Приймати гомеопатичні препарати в гострому періоді захворювання, залежно від тяжкості хвороби по 3-5 гранул 3-6 раз на день за 15-30 хвилин до їди або через 1 годину після їди. При дуже важкому перебігу захворювання приймати по 3 гранули кожних 20-30 хв. По мірі поліпшення стану кількість прийомів поступова зменшувати, приймати до повного одужання по 1 разу на день;

для профілактики гострих захворювань або рецидивів хронічного захворювання приймати 1 раз на 2-3 дні. Тривалість профілактичного прийому не обмежена. У сприятливі сезони року можна робити перерву 3-4 місяці.

Гомеопатичні ліки призначаються в комплексі необхідної терапії, у поєднанні з будь-якими негомеопатичними препаратами і методами лікування.

Ускладнення відсутні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *