Опубліковано Залишити коментар

Лікування хронічного тонзиліту та ангіни

Для лікування хронічного тонзиліту, його загострень та гострих ангін у комплексі лікування (разом з антибіотиками, іншими необхідними препаратами) застосовується гомеопатичний препарат Ангін-гран. Препарат полегшує стан хворого, прискорює одужання, зменшує небезпеку ускладнень.

Ангін-гран сприяє зменшенню мигдалин, аденоїдних вегетацій, розростань лимфоїдної тканини на задній стінці глотки, зменшує тонзилогенну інтоксикацію, запобігає розвитку ускладнень з боку внутрішніх органів (серця, печінки, нирок). Препарат сприяє підвищенню місцевого захисту слизових оболонок дихальних шляхів внаслідок лікування хронічного запалення на них, має імуностимулюючу дію, підвищує стійкість організму до несприятливих впливів зовнішнього середовища (застуд, охолодження, впливу вологості тощо).

При лікуванні гострої ангіни препарат сприяє зменшенню болей у горлі, запальних явищ, набряклості, зменшує явища інтоксикації, попереджає розвиток ускладнень. Значного поліпшення стану хворого можна очікувати на 3-5 день лікування, але перші ознаки полегшення помітні, як правило, вже в першу добу. Препарат добре сумісний з антибіотиками, іншими ліками, лікування ангіни повинно бути комплексним, з урахуванням стану хворого і тяжкості перебігу хвороби.

Ангін-гран може застосовуватися навіть при дуже важких, дифтерієподібних ангінах, але в таких випадках – як допоміжний засіб у комплексному лікуванні захворювання.

Ангін-гран ефективний також у комплексі лікування скарлатинозної ангіни. Ліки полегшують перебіг захворювання, прискорюють одужання, попереджають розвиток ускладнень.

При лікуванні хронічних захворювань носоглотки (гіпертрофія піднебінних мигдалин, хронічний аденотонзиліт, хронічний фарингіт) препарат сприяє зменшенню мигдалин, аденоїдних вегетацій, розростань лимфоїдної тканини на задній стінці глотки, зменшує тонзилогенну інтоксикацію, запобігає розвитку ускладнень з боку внутрішніх органів (серця, печінки, нирок).

Препарат сприяє санації вогнищ хронічної інфекції в носоглотці, зменшує явища інтоксикації, поліпшує функції внутрішніх органів, що страждають від тонзилогенної інтоксикації.

Ангін-гран застосовується не тільки для лікування безпосередньо запалення у мигдалинах. Він ефективний при лікуванні ускладнень хронічного тонзиліту, у тому числі, у періоди, віддалені від хірургічного видалення мигдалин. Ангін-гран показаний при таких ускладненнях хронічного тонзиліту, як кардіопатія, болі у суглобах, ревматизм, поліартрит, хронічний фарінгіт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *