Опубліковано Залишити коментар

Використання гомеопатії в підлітковому віці

Застосування гомеопатичного методу в лікуванні дітей і підлітків – перспективний напрям в педіатрії. Гомеопатичні препарати високо ефективні в дитячому і підлітковому віці, не викликають аллергий і інших побічних дій, не мають ускладнень, їх можна приймати довго (місяцями, роками) без небезпеки негативних наслідків для організму і у будь-якому віці, починаючи з перших днів життя.

Гомеопатичні препарати використовуються з лікувальною і профілактичною метою.

Дія гомеопатичних ліків на організм зумовлена нормалізацією стану нервової і ендокринної систем, внутрішнього середовища, усіх видів обміну, імуномодулюючою дією, створенням потужного захисного бар’єру на шляху проникнення інфекції. В результаті організм підлітка легше переносить труднощі періоду статевого дозрівання і інтенсивного росту, стає стійкішим до дій несприятливих чинників зовнішнього середовища.

Великою перевагою гомеопатії є можливість її використання як монотерапії при функціональних порушеннях, коли прийом алопатичних препаратів може принести більше шкоди, ніж користі. Гарний результат дає використання гомеопатії при вегетососудистой дистонії, неврозах і неврозоподібних станах, синдромі хронічної втоми, розладах сну, порушенні становлення менструальної функції і т.п.

Гомеопатичні препарати ефективні в лікуванні гострих і хронічних захворювань, попереджають рецидиви хронічних хвороб, дають можливість при своєчасно початому лікуванні уникнути хронізації процесу.

Лікувальна дія гомеопатичних препаратів при інфекційних захворюваннях обумовлена створенням максимально сприятливих умов для підвищення синтезу інтерферону і інших активних речовин, активацією імунних реакцій, поліпшенням обмінних процесів в тканинах і органах, функції видільних органів. На мікроорганізми, віруси гомеопатичні препарати не діють, тому за необхідності слід проводити етіотропне лікування. З усіма методами лікування і негомеопатичними препаратами (у тому числі антибіотиками, сульфаніламідами, гормонами та ін.) гомеопатичні ліки сумісні, більше того, їх поєднання підвищує ефективність і безпеку лікування, що проводиться.

РОСТ-НОРМА

Показання: профілактика і лікування карієсу, сколіозу. Переломи кісток, операції на кістках, остеомієліт, остеопороз, порушення дозрівання кісткової системи, вроджені дефекти опорно-рухового апарату.

Препарат регулює мінеральний обмін, нормалізує засвоєння і обмін кальцію, фосфору і кремнію, сприяє нормалізації росту кісткової тканини, утворенню повноцінної кісткової тканини, збереженню її пружності, усуває “болі росту”, прискорює загоєння при ушкодженнях, нагноєннях; зміцнює зв’язковий апарат суглобів, хребта, прискорює загоєння хірургічних ран і травм кісток, сприяє утворенню нормального кісткового мозоля, покращує результати пластичних операцій на кістках.

ГРИП-ГРАН

Показання: лікування і профілактика грипу і гострих респіраторних захворювань, профілактика повторних респіраторних захворювань у дітй, що часто хворіють. Герпетична інфекція, рецидивуюча при кожному ГРЗ або застуді.

ГРИП-ГРАН дитячий

Особливо показаний препарат для лікування підлітків, у яких захворювання протікає бурхливо, з гіпертермією, сильним головним болем, менингиальными знаками.

АНГІНГРАН

Показання: гострі ангіни різної етіології, гострі аденоїдити, гострі фарингіти; гіпертрофія піднебінних мигдалиів; хронічний тонзиліт, аденоїдні вегетації, хронічні фарингіти, у тому числі у віддалені періоди після видалення мигдаликів.

Профілактика розвитку ускладнень (серця, печінки, нирок). При лікуванні хронічних захворювань носоглотки (гіпертрофія піднебінних мигдаликів, хронічний аденотонзіліт, хронічний фарингіт) препарат сприяє зменшенню мигдаликів, аденоїдних вегетацій, розростань лімфоїдної тканини на задній стінці глотки, зменшує тонзиллогенную інтоксикацію, запобігає розвитку ускладнень з боку внутрішніх органів (серця, печінки, нирок), підвищує стійкість організму до застуди, охолодження, дії вологості.

При лікуванні гострого захворювання Ангін-гран зменшує болі в горлі, запальні явища, набряклість, сприяє зменшенню явищ інтоксикації, попереджає розвиток ускладнень. Значного поліпшення стану хворого слід чекати на 3-5 день лікування, але перші ознаки полегшення помітні, як правило, вже в першу добу. Ангін-гран ефективний також в комплексі лікування скарлатини. Ліки полегшують перебіг захворювання, прискорюють одужання, попереджає розвиток ускладнень.

ГАЙМОРИН

Показання: гострі і хронічні запалення придаткових пазух носа (гайморит, фронтит, этмоидит).

Препарат чинить протизапальну дію при гострих синуситах і загостренні хронічних процесів, попереджає поширення інфекції в дихальних шляхах, сприяє санації хронічних осередків інфекції в гайморових і інших пазухах носа, запобігає повторним загостренням, підвищує реактивність організму.

БРОНХО-ГРАН

Показання: гострі, рецидивуючі і хронічні бронхіти, трахеїти, ларингіт у стадії загострення і в період ремісії для профілактики загострень. Бронхо-гран може застосуються при будь-яких захворюваннях, що супроводжуються кашлем. Це може бути гостре захворювання або загострення хронічного бронхіту внаслідок застуди, після грипу або ГРЗ. Бронхо-гран можна використати в комплексному лікуванні кашлюку, кору. Зменшує запалення дихальних шляхів, полегшує кашель, сприяє відходженню мокроти.

КАРДІО-ГРАН

Показання: вегетосодистая дистонія, ревматичні ураження серця, аритмії.

Препарат нормалізує регулюючі нервові впливи на судини, нормалізує судинний тонус, попереджає коливання артеріального тиску; знімає спазми коронарних судин, покращує провідність в сердецевому м’язі, сприяє нормалізації ритму серця.

АРТРОГРАН

Показання: поліартрит ревматичний, ревматоїдний, обмінний в активній фазі і у фазі ремісії; остеохондроз. Травми сухожиль і зв’язок, травми хребта, віддалені наслідки цих травм. Артралгії різного походження, у тому числі болі в суглобах при інтоксикаціях (хронічний тонзиліт, гострий гарячковий стан при грипі, ін.). Болі в спині у спортсменів (види спорту, пов’язані з підйомом ваги, струсом, – велосипедисти, вершники).

Препарат сприяє нормалізації мінерального обміну, покращує кровопостачання кісткової тканини, зв’язкового апарату суглобів, зменшує запальні зміни в суглобах і набряклість навколишніх тканин, полегшує болі в суглобах, сприяє зменшенню випоту в суглобах, полегшує больовий синдром при радикуліті, сприяє поліпшенню рухливості хворих суглобів.

ГАСТРО-ГРАН

Показання: гострий і хронічний гастрит, дуоденіт, синдром подразненого шлунку, виразкова хвороба шлунку і дванадцятипалої кишки у стадії загострення і ремісії, “німі” виразки, виразки, що тривало не гояться, стресова виразка, рефлюксная хвороба, порушення функції печінки, підшлункової залози і кишечника в результаті захворювань шлунку і дванадцятипалої кишки, рецидивуючий афтозний стоматит у пациенів із захворюваннями шлунку і дванадцятипалої кишки, виразково-некротичний коліт у пацієнтів із захворюваннями шлунку і дванадцятипалої кишки, астеноневротический синдром у пацієнт із захворювання шлунок і дванадцятипала кишка.

Препарат чинить протизапальну дію, стимулює процеси регенерації клітинних елементів і усуває загальнодистрофічні зміни в слизовій оболонці шлунково-кишкового тракту, підвищує резистентність слизової оболонки шлунку і дванадцятипалої кишки до дії ушкоджуючих чинників. Нормалізує кислотоутворюючу і секреторну функцію шлунку, зменшує больовий синдром і явища диспепсії. Нормалізує тонус гладкої мускулатури, усуває дисмоторику шлунку і дванадцятипалої кишки, нормалізує тонус сфінктерів. Сприяє поліпшенню циркуляції крові в органах травної системи. Покращує функцію печінки і підшлункової залози, нормалізує роботу кишечника. Робить вплив на ендокринну систему, усуває гормональну дискоординацию.

ХОЛЕГРАН

Показання: дискенезія жовчовивідних шляхів (по гипер-, гипомоторному і змішаному типах), гострий і хронічний холецистит, жовчокам’яна хвороба, реактивний панкреатит, гострий гепатит, період репарації після гострого гепатиту, хронічний гепатит, екзема, свербіж шкіри без висипань у людей із захворюваннями печінки, ускладнення захворювань печінки з боку дихальної системи.

Нормалізує тонус жовчовивідних шляхів, усуває рефлюкси і запальні процеси у верхніх відділах шлунково-кишкового тракту, що розвинулися як їх наслідок. Нормалізація моторики жовчовивідних шляхів попереджає порушення колоїдної стабільності жовчі, попереджає утворення каменів, сприяє звільненню жовчного міхура від суспензії, застійної жовчі, дрібних конкрементів. Помірно підвищує секрецію жовчі гепатоцитами і одночасно покращує відтік жовчі від печінки, що сприяє зменшенню застійних явищ в печінці і зменшенню болів. Нормалізує дезінтоксткаційну функцію. Сприяє регенерації печеної тканини після гострого (вірусного, сироваткового, інтоксикації) гепатиту, при хронічних захворюваннях печінці.

МАСТО-ГРАН

Показання: болі в молочних залозах, їх нагрубання в період статевого дозрівання у дівчаток і хлопчиків. Гінекомастія у хлопчиків.

Впливає на ендокринну систему, усуває гормональну дискоординацию. Нормалізує функцію яєчників, щитовидної залози, менструальну функцію.

КЛІМАКТО-ГРАН

Показання: проблемне становлення менструальної функції, ювенільні кровотечі.

Впливає на ендокринну систему, усуває гормональну дискоординацію. Нормалізує функцію яєчників, щитовидної залози, менструальну функцію.

СРЕС-ГРАН

Показання: порушення самопочуття (пригніченість, дратівливість, розлад сну) після стресу, хвилювань, переживань; майбутня напруга(складання іспитів, и т.п.

СОННОРМА

Показання: порушення сну, неспокійний сон, у тому числі – після перевантажень, тривалого порушення режиму сну (підготовка до іспитів, и т.п.)

Сприяє нормалізації процесів збудження і гальмування в нервовій системі, покращує сон, скорочує час засипання, підвищує якість сну, не змінюючи його фізіологічних фаз, зменшує сонливість вдень, зменшує вплив емоційних, вегетативних, моторних подразників, які порушують механізм засипання. Змінюється характер сновидінь (припиняються неспокійні нав’язливі сновидіння, страшні, лякаючі сни, пробудження із страхом, серцебиттям). Під впливом препарату сон і пробудження протікає фізіологічно, покращується самопочуття, пам’ять, підвищується працездатність і переносимість розумових і фізичних навантажень.

ТАБАКУМПЛЮС

Препарат сприяє відвиканню від паління, полегшує обтяжливі явища, пов’язані з відмовою від паління.

Приймати гомеопатичні препарати в гострому періоді захворювання, залежно від тяжкості хвороби по 3-5 гранул 3-6 раз на день за 15-30 хв до їди або через 1 годину після їди. При дуже важкому перебігу захворювання приймати по 3 гранули кожних 20-30 хв. У міру поліпшення стану кількість прийомів поступова зменшувати, приймати до повного одужання по 1 разу в день;

для профілактики гострих захворювань або рецидивів хронічного захворювання приймати 1 раз на 2-3 дні. Тривалість профілактичного прийому не обмежена. У сприятливі сезони року можна робити перерву 3-4 місяці.

Гомеопатичні ліки призначаються в комплексі необхідної терапії, у поєднанні з будь-якими негомеопатичними препаратами і методами лікування.

Ускладнення відсутні.

Протипоказання відсутні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *