Опубліковано Залишити коментар

Готуємося до зими – зміцнюємо імунитет!

Слово “імунітет” настільки в усіх на слуху, настільки в’їлося у свідомість, що ми, не задумуючись, вимовляємо: «слабкий імунітет», «гарний імунітет», «підняти імунітет» і т.д. Що ж таке ІМУНІТЕТ? Якщо коротко, то імунітет — це захисник нашого організму від бактерій і вірусів.

Звичайно, кожен бодай інколи замислювався над тим, як покращити свій імунітет, підвищити захисні сили організму. Чим ще окрім добре відомих з дитинства – часнику, цибулі, меду та лимона? Вибір препаратів для стимуляції імунної системи організму без шкоди для нього не такий вже й великий, і особливе місце в ньому займає гомеопатія. Вже багатьом добре відомі такі гомеопатичні препарати як Грип-гран та Грип-гран дитячий.

Ці препарати підвищують захисні сили організму, діють як імуномодулятори, роблять організм людини стійкішим до інфекції і до таких природних факторів, як холодне повітря, підвищена вологість. Для профілактики і лікування грипу, ГРЗ, застуд ГРИП-ГРАН призначається дорослим, ГРИП-ГРАН дитячий – дітям і дорослим – утому випадку, коли вони хворіють з високою температурою, вираженими катаральними явищами, симптомами тяжкої інтоксикації.

Починати профілактичний прийом ГРИП-ГРАН можна у будь-який час – заздалегідь, ще у теплий сезон року, або у холодну погоду, коли вже у розпалі епідемії грипу. Від того, коли було розпочато профілактичний прийом препаратів, залежить схема їх застосування. Оптимальний варіант – починати готувати організм до сезону “застудних” хвороб з початку осені, у цьому випадку препарат приймається через день. З наближенням традиційних періодів епідемії препарат слід приймати частіше: спочатку один раз на день, потім 2-3 рази. Доцільно проводити профілактику всією родиною, в дитячому садку, в трудовому колективі, особливо в періоди значного підвищення захворюваності.

Профілактична дія ГРИП-ГРАН неспецифічна, тобто направлена безпосередньо на організм людини, забезпечує підвищення його захисних сил, зокрема, стимулює синтез інтерферону, ряду інших факторів місцевого захисту слизових оболонок дихальних шляхів, нормалізує показники імунної системи. Це знижує небезпеку захворювання. На збудника гострого респіраторного захворювання ГРИП-ГРАН не впливає, тому для його застосування не має значення, який вид вірусу чи мікроб викликає даний сплеск хвороби.

Профілактичний прийом ГРИП-ГРАН зменшує захворювання на грип та ГРЗ серед дітей і дорослих. Це переконливо довів досвід широкого використання препаратів рядом поліклінік Києва. У дитячих садках, де проводилася колективна профілактика ГРЗ із застосуванням ГРИП-ГРАН дитячий, захворюваність була втричі нижча, ніж у сусідніх закладах. На поліклінічних дільницях, де лікарі широко застосовували ГРИП-ГРАН дитячий, рівень захворюваності на грип і ГРЗ знизився на третину.

Діти та дорослі, що пройшли профілактику, можуть захворіти, але хвороба буде нетривалою і нетяжкою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *