Опубліковано Залишити коментар

Лікування гаймориту

Гайморит виникає найчастіше як ускладнення ГРЗ або у результаті застуди. Кожне наступне ГРЗ, охолодження, застуда, нежить призводять до загострення запалення. Ці загострення можуть бути настільки частими, що створюється враження невпинного запалення весь холодний сезон року.

Лікування гаймориту та інших синуситів – задача складна, потребує довготривалої терапії із застосуванням різних методів. Використання у комплексі лікування синуситів гомеопатичних препаратів значно підвищує ефективність лікування.

Для лікування синуситів використовується препаратГАЙМОРИН. Він скорочує тривалість хвороби, при лікуванні гострого синуситу – запобігає переходу запалення у хронічну форму, при лікуванні хронічного синуситу сприяє повній санації запалення, запобігає загостренню процесу при чергових ГРЗ, підвищує стійкість до впливу холоду, підвищеної вологості. Використання ГАЙМОРИНу у комплексі лікування дозволяє зменшити загальну кількість антибіотиків, протизапальних препаратів, зменшує небезпеку ускладнень від них, зокрема, дисбактеріозу.

ГАЙМОРИН діє на слизову оболонку носової порожнини та її придаткових пазух, зменшує набряк та запалення, полегшує дихання, зменшує виділення з носу. Слизові оболонки починають секретувати необхідні фактори місцевого захисту від інфекції. До пазух повертається здатність виконувати свої функції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *