Опубліковано Залишити коментар

Консультація лікаря-гомеопата

 Для чого потрібна консультація лікаря-гомеопата?

Комплексні гомеопатичні препарати, що їх розробили у “Національній Гомеопатичній Спілці”, призначені для безрецептурного продажу. Їх використання наближує гомеопатію до пацієнтів. До комплексних гомеопатичних препаратів розроблено детальні інструкції, та зрозумілі назви, що дозволяють пацієнтам розібратися та застосовувати їх у лікуванні. До складу комплексних препаратів входить декілька гомеопатичних складових, що найбільш часто састосовуються за тої чи іншої патології. Але для глибоких, хронічних захворювань готового пропису буває не достатньо. В такому випадку на допомогу приходять гомеопатичні монопрепарати, що діють точно на дану проблему.

 Може так бути, що в готовому препараті не виявиться потрібного саме Вам компоненту. Не можна забувати, що найбільш ефективно дію лікування, підібране індивідуально, призначене за конституцією пацієнта, з урахуванням віх скарг та симптомів. Призначити правильне лікування може лише спеціаліст, тому необхідна консультація гомеопата.

Професійні гомеопати мають фахову медичну освіту. Підходять до пацієнта комплексно, вирішуючи проблеми всього організма, а не захворювання одного органу.

Лікування лікар-гомеопат призначає строго індивідуально, виходячи з конституції та скарг пацієнта. Гомеопатичні препарати діють повільніше аллопатичних, тому консультація лікаря призначається один раз на один-три місяці. На першій консультації лікар проведе звичайний медичний огляд та опитування та задасть “цікаві” питання про звички, схильності та інше. Це необхідно для визначення Вашого конституційного типу та призначення правильного лікування. На повторному прийомі буде визначено як “спрацювало” лікування і проведено корекцію лікування.

Існує хибна думка, що лікування гомеопатією завжди довге, потрібно часто ходити до гомеопата та роками приймати крупинки. Але чим гостріше та “новіше” захворювання, тим легше воно піддається лікуванню. У “свіжих” випадках дійсно достатньо одного відвідування гомеопата.  При лікуванні хронічної патології, строк лікування збільшується. 

Тому не втрачайте часу та записуйтеся до лікаря-гомеопата на прийом. Залиште захворювання в минулому.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *